Neler Yeni

6000-10.000 arası telefon önerisi

melo melo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
melike ynr
Selam arkadaşlar,
Bu telefon işlerinden pek anlamıyorum bana yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.
Bana donma ısınma yapmayacak kamerası iyi olan uzun ömürlü(4-5 yıl) bir telefon önerebilir misiniz? Oyun oynamıyorum telefonu sadece konuşma mesajlaşma ve sosyal medya için kullanıyorum. 7-8K bandında olursa iyi olur ama cok iyi olursa 10k ya kadar cıkarım. Birde saglam olursa iyi olur çünkü ben çok telefon düşürüyorum:(
Şu an elimde ıphone 6s var ısınma sorunu var aldığımdan beri. 5 Yıldır kullanıyorum kaç kere düşürdüm bişey olmadı. Ama telefon bi instaya girip cıkınca bile cayır cayır yanıyo.

Birde cok merek ettigim bişey var. Teknosa ve Vatan bilg çalısanları neden ısrarla OPPO öneriyor. Gercekten söyledikleri kadar iyi mi? Bu kadar ısrar etmeleri bana garip geldi de.
Çok teşekkür ederim şimdiden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Metehan AKTAŞ
Selam arkadaşlar,
Bu telefon işlerinden pek anlamıyorum bana yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.
Bana donma ısınma yapmayacak kamerası iyi olan uzun ömürlü(4-5 yıl) bir telefon önerebilir misiniz? Oyun oynamıyorum telefonu sadece konuşma mesajlaşma ve sosyal medya için kullanıyorum. 7-8K bandında olursa iyi olur ama cok iyi olursa 10k ya kadar cıkarım. Birde saglam olursa iyi olur çünkü ben çok telefon düşürüyorum:(
Şu an elimde ıphone 6s var ısınma sorunu var aldığımdan beri. 5 Yıldır kullanıyorum kaç kere düşürdüm bişey olmadı. Ama telefon bi instaya girip cıkınca bile cayır cayır yanıyo.

Birde cok merek ettigim bişey var. Teknosa ve Vatan bilg çalısanları neden ısrarla OPPO öneriyor. Gercekten söyledikleri kadar iyi mi? Bu kadar ısrar etmeleri bana garip geldi de.
Çok teşekkür ederim şimdiden.
Bu bant aralığında Samsung Galaxy A52s Önerebilirim kendim aldım kullanıyorum. Bu fiyat bandındaki en iyi telefonlardan diyebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şekilde bir diğer takdir ettiğim F/P telefonu Realme GT Master Edition 8/256. +5 de Vram desteği sunuyor. Ekstra olarak GT modu var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlamlık için şu an Hepsiburada da kılıflar %50 indirimdeydi. Spiegen tough armor almıştım, telefon çok ağır oldu kılıfı takınca, ben de slim armor modelini aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,670
Üyeler
141,329
Son üye
Blueaccs
Top Bottom