Neler Yeni

6000 ₺ KOLTUK ÖNERİSİ

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Bütçe
6000
Merhaba, En fazla 6k'ya hangisi tercih edilmeli? Araştırdığımda bu fiyatta hawk ile xdrive öne çıkıyor. Hangisi daha kullanışlı ve rahat? Bunlardan başka önerebileceğiniz var mı?

Teşekkürler

Can...

80+ Platinum
Merhaba, En fazla 6k'ya hangisi tercih edilmeli? Araştırdığımda bu fiyatta hawk ile xdrive öne çıkıyor. Hangisi daha kullanışlı ve rahat? Bunlardan başka önerebileceğiniz var mı?

Teşekkürler

hocam ben kendi deneyimimi söyleyeyim uzun süre pc başında durduğum için yazın deri terletir ama silersen koku bırakmaz yada bir şey döksen silersin kumaşta terleme yapınca koku yapıyor o ter kokusu koltuğa siniyor sıvı döksen oda ayrı ama sıcakta fazla terletmez desem oda yalan olur xprime kumaş koltuk vardı izmir sıcağını bilen bilir terleyince koku yapıyordu

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hawk alın bence fab v4 var bende sorularınızı cevaplayabilirim
Hocam hawkı kısa bir süre deneyimledim rahat geldi. Uzun kullanımdaki tecrübelerin nasıl? v4 ile v6 arasında ne fark var bir de ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hawkı kısa bir süre deneyimledim rahat geldi. Uzun kullanımdaki tecrübelerin nasıl? v4 ile v6 arasında ne fark var bir de ?
v4 ile v6 arasındaki fark renkmiş hocam şimdi baktım

intikam

80+
sadece renk farkı var hocam v4 v6 arası
geriye yaslanırken gıcırtı çıkartıyor azıcık beni rahatsız etmiyor şahsen içinden yağ temizle bezi özel temizleme suyu filan çıkıyor zaten gayet memnunum yastık sabit duramıyo sandalyeyi biraz geriye yaslarsak istediğimiz yerde duruyor başka bir zararı yok gibi kaç kilosunuz bide o önemli

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sadece renk farkı var hocam v4 v6 arası
geriye yaslanırken gıcırtı çıkartıyor azıcık beni rahatsız etmiyor şahsen içinden yağ temizle bezi özel temizleme suyu filan çıkıyor zaten gayet memnunum yastık sabit duramıyo sandalyeyi biraz geriye yaslarsak istediğimiz yerde duruyor başka bir zararı yok gibi kaç kilosunuz bide o önemli
kilo olarak 60 - 90 arası diyebilirx hocam tek kendim kullanmıyorum onun dışında hissiyatı nasıl acaba sağlam hissettiriyor mu gıcırtı ses olarak rahatsız etmez ama sağlamlığı konusunda düşündürür

intikam

80+
kilo olarak 60 - 90 arası diyebilirx hocam tek kendim kullanmıyorum onun dışında hissiyatı nasıl acaba sağlam hissettiriyor mu gıcırtı ses olarak rahatsız etmez ama sağlamlığı konusunda düşündürür
yani bence sağlam gibi yani söyle söylenmeyen şeyleri diyim üretim olarak sağ kol azıcık daha üstte arkaya yaslanırken güven hissi veriyor sağlam yani kısaca sağlam amazon üzerinden alırsanız beğenmezseniz direk iade de edebiliyosunuz caymadan çoğu yer öyle zaten bence o fiyatta en iyisi o

Top Bottom