Neler Yeni

7000 ₺ BÜTÇE KOLTUK ÖNERİSİ

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Bütçe
7000
Merhaba,

Bütçe 7k. Hawk V4 veya V6 düşünüyordum fakat C serisini keşfettim. Aralarındaki fark nedir? Sadece renk farkıysa C serisi tercih edebilirim.

Bir de BİM de XDrive 15'li ve Akdeniz serisi koltuklar piyasasına göre daha ucuza satılıyor. Bu fiyatlarda hangisini tercih edersiniz?

Bunlar dışında koltuk önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Berke
Hawk fab aldım 10 gün önce güzel gayet. Kumaş öneririm daha dayanıklı ve sıcakta yazın daha iyi oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mark
Hocam oyuncu koltuğu arıyorum ofisimde benzer bir koltuk var zaten.
Emin olun oyuncu koltuklarından daha rahat olacaktır bir ikeaya gidip denemenizi öneririm onun haricindi illa alcaksanız zionun custom koltukları güzel bütçe artmazsa xdrive atak

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emin olun oyuncu koltuklarından daha rahat olacaktır bir ikeaya gidip denemenizi öneririm onun haricindi illa alcaksanız zionun custom koltukları güzel bütçe artmazsa xdrive atak
Hocam hawkı deneme şansım olmuştu gayet beğenmiştim. Markusu denemedim fakat ofisimde benzer bir koltuk kullanıyorum o da çok rahat ama oyun oynama müsait koltuk değil, Markus da öyle olur gibime geliyor. Bana fonksiyonlu bir koltuk gerekiyor. Onun dışında attığınız koltuklar bütçeyi aşıyor. Attığım koltuklarla arasında dağlar kadar fark varsa düşünebilirim.

Farway

80+ Silver
Vallahi ben hepsini saldım hp omen cidital alıcam ona biriktiriyorum. En iyisi fiyatına göre.

Nomenstra

80+

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Dostum bune çoluk cocuk işi gibi? Estetik anlayışı gram yok rgb olunca güzel olmuyor her şey.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Dostum sana göre böyle, ama bana göre güzel. Biliyorsun; zevkler ve renkler.
Anlıyorum, ilginç bir zevkiniz var zamanla sadelik daha güzel gelecektir zaten. İyi akşamlar dilerim.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
Evet hocam c ve fab serisinde sadece renk farkı var itopyada fab serisi 6600 tlden satılıyor fiyatlar çok artmış ama bende 1.5-2 yıldır kullanıyorum memnunum baya

40Five

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Abdullah ba
Hawk fab4 var koltuğu sert buyuklugu ve mekanizması iyi ama rahst bir koltuk degil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom