Neler Yeni

6000 TL bütçeye en iyi kasa önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Anıl Yiğit
Hava akışı ve fanları en iyi kasa arıyorum. Ben lian li lancool 3 - lian li lancool 2 ve lian li lancool 216 arasında kaldım. Bazıları 140mm fan bazıları 160mm fan. Bu fanlar arasında ciddi performans farklılıkları oluyor mu?

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Volkan
Hava akışı ve fanları en iyi kasa arıyorum. Ben lian li lancool 3 - lian li lancool 2 ve lian li lancool 216 arasında kaldım. Bazıları 140mm fan bazıları 160mm fan. Bu fanlar arasında ciddi performans farklılıkları oluyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hava akışı en iyi olmaya bilir attıklarımın lancool 3 alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Anıl Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hava akışı en iyi olmaya bilir attıklarımın lancool 3 alabilirsin
teşekkürler. En iyi lancool 3 mü

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Alican ekinci
hocam şöyle bir kasayla kalan parayla da istediğiniz fanları alıp kullanma fikri nasıl?

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Volkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Anıl Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güzel kasa hocam lianli de hayırlı olsun.
teşekkürler. Bir şey sormak istiyorum ideal kasa fanı büyüklüğü kaç olmalı? Mesela 200-180-160-140-120mm fanlar var en büyük olan fanlar en iyisi mi oluyor? Bir kasada hava akışı için en iyi fan büyüklüğü sizce kaç olmalı

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Alican ekinci
teşekkürler. Bir şey sormak istiyorum ideal kasa fanı büyüklüğü kaç olmalı? Mesela 200-180-160-140-120mm fanlar var en büyük olan fanlar en iyisi mi oluyor? Bir kasada hava akışı için en iyi fan büyüklüğü sizce kaç olmalı
hocam her boyuttan fan her kasaya sığmıyor kasanında desteklemesi lazım atıyorum 200 lik fanları gibi.büyük fanları düşük rpm de çalıştırıp sessizlik isteyenler kullanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Anıl Yiğit
hocam her boyuttan fan her kasaya sığmıyor kasanında desteklemesi lazım atıyorum 200 lik fanları gibi.büyük fanları düşük rpm de çalıştırıp sessizlik isteyenler kullanıyor
peki performans olarak en iyi soğutma görevini kaç mm fan daha iyi yapar? Mesela 1 tane 200m fan mı daha iyi soğutur yoksa 2 tane 140mm fan mı? Hani işin istatisiğine indiğimizde kaç mm fan daha idealdir kasa için

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Alican ekinci
peki performans olarak en iyi soğutma görevini kaç mm fan daha iyi yapar? Mesela 1 tane 200m fan mı daha iyi soğutur yoksa 2 tane 140mm fan mı? Hani işin istatisiğine indiğimizde kaç mm fan daha idealdir kasa için
hocam bu zamana kadar hep 120 mmlik fanları kullandığım için ne desem yanıltmış olurum.bunu başlı başına ayrı bir konu olarak açarsan gerekli cevapları alabileceğini düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Anıl Yiğit
hocam bu zamana kadar hep 120 mmlik fanları kullandığım için ne desem yanıltmış olurum.bunu başlı başına ayrı bir konu olarak açarsan gerekli cevapları alabileceğini düşünüyorum.
tamam cevaplar için teşekkürler herkese. Sanırım lancool 3 olanı alacağım.

Top Bottom