Neler Yeni

600TL ye Red Switch Mekanik Klavye Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ceremi Nicole
Bütçe
600
Genelde LOL tarzı oyunlar oynarım, profesyonel sorun çıkarmayacak kaliteli bir ürün arıyorum, ses açma kapama tuşları ve numlock tuş bölgesi olan bir ürünü tercih ediyorum. İlk kez alacağım mavinin ses seviyesi çok fazla ama brown iyi derseniz oda olabilir

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Genelde LOL tarzı oyunlar oynarım, profesyonel sorun çıkarmayacak kaliteli bir ürün arıyorum, ses açma kapama tuşları ve numlock tuş bölgesi olan bir ürünü tercih ediyorum. İlk kez alacağım mavinin ses seviyesi çok fazla ama brown iyi derseniz oda olabilir
yaklaşık 5-6 aydır Rampage hydra r6 kullanıyorum 2. el almama rahmen gayet kaliteli gördüğüm bi ürün bulabilrsen tercih edebilirsin

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
ama blue switch çok sesli daktilo gibi
evet ilk başlarda ses yüzünden ailemle tartışmıştım fakat sonra alıştılar fakat bahsettiğim klavyenin red switch versionları bulunuyor şu an bulamadım ama karşına çıkarsa almanı öneririm incelemelerine bakabilrsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ceremi Nicole
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet ilk başlarda ses yüzünden ailemle tartışmıştım fakat sonra alıştılar fakat bahsettiğim klavyenin red switch versionları bulunuyor şu an bulamadım ama karşına çıkarsa almanı öneririm incelemelerine bakabilrsin
rampage kbr 105 almayı düşünüyodum kimse markayı önermiyor kısa sürede bozuluyor diye

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Top Bottom