Neler Yeni

600W +80 Gold PSU Önerir misiniz.

beneren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Korkmaz
Bütçe
1500
Merhaba, şu anda kullandığınız veya bu diğerlerine göre daha kaliteli ve güvenilir dediğiniz 600W +80 gold sertifikalı PSU önerebilir misiniz.

Birkaç gün önce High Power’ın 600W +80 Gold PSU’nu aldım ve kasaya taktım ama hiçbir tepki vermediği ve çalışmadığı için pazartesi iade edeceğim. Bu yüzden sizlerden kaliteli PSU önerisi istiyorum.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Kürşat
Merhaba, şu anda kullandığınız veya bu diğerlerine göre daha kaliteli ve güvenilir dediğiniz 600W +80 gold sertifikalı PSU önerebilir misiniz.

Birkaç gün önce High Power’ın 600W +80 Gold PSU’nu aldım ve kasaya taktım ama hiçbir tepki vermediği ve çalışmadığı için pazartesi iade edeceğim. Bu yüzden sizlerden kaliteli PSU önerisi istiyorum.
Hiçbir tepki vermemesi garip. Arkadaki anahtarı açmayı unutmuş olabilir misiniz ?

beneren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir tepki vermemesi garip. Arkadaki anahtarı açmayı unutmuş olabilir misiniz ?
Hocam sorun PSU da. Bozuk ürün gönderdikleri için çalışmıyor. Bak burada konu açmıştım, en son attığım yorumda eski psu takıp öyle çalıştırdım kasayı diye cevap yazdım fotoğrafta attım çalıştığına dair.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Kürşat
Hocam sorun PSU da. Bozuk ürün gönderdikleri için çalışmıyor. Bak burada konu açmıştım, en son attığım yorumda eski psu takıp öyle çalıştırdım kasayı diye cevap yazdım fotoğrafta attım çalıştığına dair.

Be Quiet! BN288 System Power U9 600W 80+ Bronze Güç Kaynağı​

1100-1200 arasına hangi satıcıya güveniyorsan al. Bronze ama %100 yükte %86 verimliliği olduğu yazıyor. Gold için %87 olması lazım. Yani neredeyse goldlar kadar verimliliği var. Takıntılıysan

Be Quiet! BN298 Pure Power 11-CM 600W 80+Gold Güç Kaynağı​

bunun verimliliği %100 yükte %90+ yani plat sertifikası bile alabilir neredeyse.
İlk attığım C tier ikinci attığım B tier ikisi de iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Simon Zenke

Be Quiet! BN288 System Power U9 600W 80+ Bronze Güç Kaynağı​

1100-1200 arasına hangi satıcıya güveniyorsan al. Bronze ama %100 yükte %86 verimliliği olduğu yazıyor. Gold için %87 olması lazım. Yani neredeyse goldlar kadar verimliliği var. Takıntılıysan

Be Quiet! BN298 Pure Power 11-CM 600W 80+Gold Güç Kaynağı​

bunun verimliliği %100 yükte %90+ yani plat sertifikası bile alabilir neredeyse.
İlk attığım C tier ikinci attığım B tier ikisi de iyidir.
Be Quiet markayı sadece Hema Bilişim isimli bir satıcı satıyor, güvenebilir miyiz acaba? Arızalı ürün çıkarsa uğraştırırlar mı, Amazon üzerinden almayı düşünüyorum. Bayağı sessiz bir ürünmüş galiba, ben de şu an sessiz bir psu arıyorum.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Kürşat
Be Quiet markayı sadece Hema Bilişim isimli bir satıcı satıyor, güvenebilir miyiz acaba? Arızalı ürün çıkarsa uğraştırırlar mı, Amazon üzerinden almayı düşünüyorum. Bayağı sessiz bir ürünmüş galiba, ben de şu an sessiz bir psu arıyorum.
depopark, gelbura, webdenal falan da satıyordu hocam. yanlış hatırlamıyorsam (emin değilim) gelbura distribütörüydü hatta. Ama amazonda daha uygun sanırım Hema'yı bilmiyorum ama amazon yardımcı olur en azından.

QRuder

80+ Silver

şunu al geç kaliteden ödün vermeyen bir psu
Mesaj otomatik birleştirildi:

site de güvenilir

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,092
İsim
kilan embappe
Ucuz alterntif:

Önerim:

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Kürşat
Önerim:
Bu gerçekten güzel ama güç kablosu için ABD tipi çıkıyor yorumu görmüştüm sanki bir yerde. V650 SFX en güzel opsiyonlardan birisidir.

Top Bottom