Neler Yeni

650 TL ye logitech f310 alınır mı? (Pc)

.hsyn.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hüseyin
Logitech f310 650tl yi hakeden bir gamepad mi sanırım piyasadaki en iyi f/p gamepadi

Nedox

80+ Bronze
2. Elden xbox one s gamepadi (8. Nesil) alirim f310 10 yillik gamepad ve ergonomisinden şüphem var.

.hsyn.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. Elden xbox one s gamepadi (8. Nesil) alirim f310 10 yillik gamepad ve ergonomisinden şüphem var.
2.elden biraz tırsıyorum testini nerde yapıcam dead zone var mı bir sıkıntı var mı gamepad de bunları nasıl anlıcam

JANEH

80+ Bronze
çakma ps4 kolu alırımda onu almam one öyle 1998 yılında çıkmış gibi

Quick.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mustafa Erbaş
Geçen gün o fiyata f710 alabilirdiniz keşke indirimi kaçırmasayınız

.hsyn.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Internette gamepad test yap.
https://shbd.io/s/otsFdKRE şuna nediyorsunuz hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen gün o fiyata f710 alabilirdiniz keşke indirimi kaçırmasayınız
hiç görmedim valla çok pişmanım

çakma ps4 kolu alırımda onu almam one öyle 1998 yılında çıkmış gibi
gidip bir bilgisayarcıdan çakma ps4 kolu alsam daha iyi diyorsunuz ozaman

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
Logitech f310 650tl yi hakeden bir gamepad mi sanırım piyasadaki en iyi f/p gamepadi
f710 kullandım, 6 ay elimde kaldı. Bunun max 2 ayı oynayabildim. Kalan süre serviste geçti. Yetkili servisi ilgilenmiyor, işlem görmeden döndü hep, 3 kez gönderdim titreşimi sorunlu diye. En son iade ettim. Logi ürünlerine mesafe koyma desturu edindim. Ve yukarıda arkadaşın dediği gibi, çok eski bir kol hem 310, hem 710. Değmezler. Logi bile yazılımsal desteği kesti. 9.nesil xbox controller a geçtim rahat ettim. Durumun yoksa, msi kullan, kullananlar övüyor. Yoksa da diğer alternatifleri dene. Logi den uzak durarak tabii.

.hsyn.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hüseyin
f710 kullandım, 6 ay elimde kaldı. Bunun max 2 ayı oynayabildim. Kalan süre serviste geçti. Yetkili servisi ilgilenmiyor, işlem görmeden döndü hep, 3 kez gönderdim titreşimi sorunlu diye. En son iade ettim. Logi ürünlerine mesafe koyma desturu edindim. Ve yukarıda arkadaşın dediği gibi, çok eski bir kol hem 310, hem 710. Değmezler. Logi bile yazılımsal desteği kesti. 9.nesil xbox controller a geçtim rahat ettim. Durumun yoksa, msi kullan, kullananlar övüyor. Yoksa da diğer alternatifleri dene. Logi den uzak durarak tabii.
replika dualshock alınır mı peki?

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
replika dualshock alınır mı peki?
replika hiçbir ürün önermem, ama bütçe kısıtlıysa el mecbur yöneliyorsun. Daha f710dan önce xbox 360'ın çakma bir kolu vardı. Titreşimi vs çok iyiydi, ama analoglar çok çabuk basılı kalmaya başladı. Kirden değil, malzeme kalitesinden ötürüydü. O bozuk kolun o hali ile sekiro bitirdim, titreşim hissiyatı oynattı bozulsa dahi. Eskiden monster ın gamepad i ucuzdu, ikinci el eski versiyonunu bulabilirsen bir bak istersen. Fason gamepad lere de yönelebilirsin.

replika hiçbir ürün önermem, ama bütçe kısıtlıysa el mecbur yöneliyorsun. Daha f710dan önce xbox 360'ın çakma bir kolu vardı. Titreşimi vs çok iyiydi, ama analoglar çok çabuk basılı kalmaya başladı. Kirden değil, malzeme kalitesinden ötürüydü. O bozuk kolun o hali ile sekiro bitirdim, titreşim hissiyatı oynattı bozulsa dahi. Eskiden monster ın gamepad i ucuzdu, ikinci el eski versiyonunu bulabilirsen bir bak istersen. Fason gamepad lere de yönelebilirsin.
fason dediğimde marka dışarıdan yaptırıyor, üstüne logo basıyor. Ucuz ama replika olmayan kollar kısaca.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Serdar BULUT
F310 bence her türlü alınır.

Top Bottom