Neler Yeni

650 watt psu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Talha Taşçı
Evet kesinlikle arkadaşlarım hep bu siteden yapıyor şu ana kadar bi sorun görmedim
hocam siz psudan anlarmısınız fsp aklımda ama şu msı psu nasıl arkadaşın sorunu yüzünden biraz soğudum markadan hani belki ona kötü mal gelmiştir ama bilemedim

Starlex

80+ Bronze
hocam siz psudan anlarmısınız fsp aklımda ama şu msı psu nasıl arkadaşın sorunu yüzünden biraz soğudum markadan hani belki ona kötü mal gelmiştir ama bilemedim
Arkadaş artık ne yaptıysa bilemiyorum hele bu elemanın elinde msi olacak evi havaya uçurur allahtan fsp psu dan varmış fsp en kaliteli psu markasıdır artık arkadaş psunun içini açıp teröristleremi verdi ne yaptıysa anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Knk bende o kafayla aldım fsp çok övüldü bana dün PC nin kapağı açtım tozunu almak için 8 aydır yaptığım gibi kuru bı bezle üzerini sildim sadece PSU ya dokunmadım bile zaten dokunabileceğim bir yerde değil sonra bağladım kasayı bastım bum
Valla iyi ki söyledin thermaltake gibi markalardan şaşmamak lazım

abraxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Halil Kutlar
Yani tamamen benim şansımdan olabilir knk dediğim gibi performansı çok iyiydi

Starlex

80+ Bronze

Starlex

80+ Bronze

abraxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Halil Kutlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Talha Taşçı

Starlex

80+ Bronze
Knk sen hemen almayacaksan bı süre bekle ben garantiye bı göndereyim en azından firma yardımcı oluyor mu öğrenmiş oluruz ona güvenip alabilirsin vaktin varsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beraberinde yanan anakartim gigabyte :/
Bak bu kötü oldu hele benim gibi saf gigabyte fanboyuna

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Talha Taşçı
Knk sen hemen almayacaksan bı süre bekle ben garantiye bı göndereyim en azından firma yardımcı oluyor mu öğrenmiş oluruz ona güvenip alabilirsin vaktin varsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beraberinde yanan anakartim gigabyte :/
valla pc hergün reset atıyor knk kernel power 41 63 sorunundan acil lazım yarın alıcam

Top Bottom