Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 6500 XT 3333 TL ASUS QP BİLİŞİM

kayaugrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Uğur Kaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Bir saattir f5 atıyorum hala gelmedi :( Firma yetkilisi yok muuu? Eskiden 4000d airflow aldım sizden. Cooler master 750w psu aldım. Eski müşterinizim. Yok mu bana bi tane ya :( gözünüzü seveyim firma yetkilisi okuyosun bunu biliyorum yap şu kardeşine bi kıyak :(

ThEmre™

80+
Bir saattir f5 atıyorum hala gelmedi :( Firma yetkilisi yok muuu? Eskiden 4000d airflow aldım sizden. Cooler master 750w psu aldım. Eski müşterinizim. Yok mu bana bi tane ya :( gözünüzü seveyim firma yetkilisi okuyosun bunu biliyorum yap şu kardeşine bi kıyak :(
Dostum konu hortlatılmış. Boşuna bekleme malesef.

abcdefg1234

80+ Silver
Bu konu eski konu ayrıca şu an 3650 TL ye alabiliyorsunuz. Arada dağlar kadar fark yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Dostum konu hortlatılmış. Boşuna bekleme malesef.
oha o kadar armutum ki bugünün konusu sandım :( iki saattir üzülüyorum kaçtı diyexD asdlşkaskldşaskdaasd abi ya şaka gibii. kanka çok teşekkür ederim gaflet uykusundan uyandırdın :D :D

firma yetkilisiii senide allah bildiği gibi yapsın ulaş bana ulaşşş :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konu eski konu ayrıca şu an 3650 TL ye alabiliyorsunuz. Arada dağlar kadar fark yok
satmayı da düşünerek almam lazım. son kullanıcı o markayı çok bilmiyor o yüzden asus yada msi almak istiyorum fiyatları malumm.... neyse üzülmüyorum artık gerçek değilmiş ve kaçırmamışım :D

ThEmre™

80+
oha o kadar armutum ki bugünün konusu sandım :( iki saattir üzülüyorum kaçtı diyexD asdlşkaskldşaskdaasd abi ya şaka gibii. kanka çok teşekkür ederim gaflet uykusundan uyandırdın :D :D
Estağfurullah ne demek :)

Top Bottom