Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 6700xt sistem 14k indirim güzel gibi !?

MYSTIC

80+ Silver
İşlemci 5. nesil ve idarelik, sistem yükseltmesi yaparken satarsın 2. el olarak, paran olunca 5700x filan alırsın
Anakart yeterliden öte güçlü bir anakart.
yedek ssd olarak kullanırsın, paran olunca m2 yaparsın
kasa leş.
ram yeterli.
Kısaca işlemci + ekran kartı parasına komple sistem.
Hocam senin dediğin yükseltmeleri yapmak yerine direkt kaliteli sistem alsa daha iyi değil mi?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,026
İsim
Bilal Tepe
kesinlikle katılıyorum bendede aynı anakarttan var efsane bişey özellikleri dolu dolu soğutması da gayet yeterli ama sistem tırt orası ayrı 240gb ssd'mi kaldı ya 😀
SSD yi birsk sata SSD mi kaldı 10 yıllık laptoplara mecburi takıyoruz hızlandım diye M2 desteği yok çünkü

alequetor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ercan AKCAN
Hocam senin dediğin yükseltmeleri yapmak yerine direkt kaliteli sistem alsa daha iyi değil mi?
Haklısın ama idarelik olarak yazdım bende zaten. Ve işlemci + ekran kartı fiyatına alacaksın sistemi.
Diyeceksin ki daha iyi sistemler geliyor indirim ile.
Onda da kısmen haklısın ama hazır sistemler de illaki 1 yada 2 parça dandik oluyor her türlü.
Çok özel bir indirim olmadıktan sonra(pch6 ve modart son sistemleri) 14k için 6700xt + 5600 lü sistem çok zor.
Hazır sistemlerde takılan m2 ssdler adını bile yeni gördüğümüz düşük hızlarda ki m2ler, kasalar yine genelinde hava akışı çok kötü olan kasalar oluyor.
Yani alınan hazır sistemler bile yükseltme istiyor.

Aderal

80+ Bronze
Boşluğuma geldi kardeş kusura bakma.Mabat falan da ayıp oluyo ama neyse iyi forumlar.
Eyvallah kral asıl ben özür dilerim ağır konuştuğum için olabilir böyle şeyler harbiden hakkını helal et. Genelde ufak çocuklar oluyor bilmeden sallıyorlar dediğim gibi özür dilerim kralsın 👍🖐

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Erdem çay
Bu fiyata bu kadar der gibi olmuş

İşlemci Kasa psu ve m2 yükselteyim derseniz fiyat 18.000 dayanır

Ha ben al sata meraklıyım yükseğe işlemciyi kasayı psu satarım kampanya yakalar yakın fiyata 5600 yakalarım diğerlerinide peyder pey yükseltirim diyen varsa alsın riske girsin

Yok ben böyle kullanırım bütçem bu muadili sistemler 17-18 binden başlıyor yetmiyor diyen varsa da alsın yapacak bişey yok

MYSTIC

80+ Silver
Eyvallah kral asıl ben özür dilerim ağır konuştuğum için olabilir böyle şeyler harbiden hakkını helal et. Genelde ufak çocuklar oluyor bilmeden sallıyorlar dediğim gibi özür dilerim kralsın 👍🖐
Helal olsun hocam hiç önemli değil.Dediğin gibi arada olur öyle şeyler.İyi akşamlar iyi forumlar kardeşim.

keremtrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem kan
Alınacak bir sistem değil parça kalitesi yok sırf ekran kartı 6700xt olduğu için alınacak bişey yok diğer parçalar da çok önemli sata ssd var kasa kötü PSU anakart b450 r5500 var genel olarak alınmaz

Bunu alan fhd oynamasin ekran kartına yazık 2k da R5 5500 e yeterli fhd oynayacak olan bu sistemi almasın kasa PSU leş ama aman aman kötü değil iderelik yeterli

Vallahi hocam idarelik de sıkıntı çıkartır.Bunun masrafı var ve yenisini alana kadar karşılaşılabilecek durumlar var.

Ekran kartı iyi olsun diye her şeyden kismislar bari kasası mesh olsaydı ama kasa psu berbat ssd desen 240gb ssdye anca 3-4 oyun kurarsın depolama biter ben almazdım

Hocam sizin dediğiniz olay bir nevi 6500 xt gibi ekran kartları için geçerli

İşlemci 5. nesil ve idarelik, sistem yükseltmesi yaparken satarsın 2. el olarak, paran olunca 5700x filan alırsın
Anakart yeterliden öte güçlü bir anakart.
yedek ssd olarak kullanırsın, paran olunca m2 yaparsın
kasa leş.
ram yeterli.
Kısaca işlemci + ekran kartı parasına komple sistem.

Çok iyi gözüküyor ama site güvenilirliği falanda önemili belki site sıkıntıdır yada ürünlerin markası kötüdür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek doğru gelmiyo bu kadar fp sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet baktım asrock diye markaymis bu yüzden ucuz herhalde gidip internetten marka g7venirligine bak

Arkadaşlar bu alınır mı peki ufak ufak para olunca degissek bu arada ssd 512

MYSTIC

80+ Silver
Son düzenleme:

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

Arkadaşlar bu alınır mı peki ufak ufak para olunca degissek bu arada ssd 512
Alınmaz 5600x zaten çok ısinan bir işlemci bu kasada çok çok ısınır bu fiyatlara sinerji CTV V8 var ona bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,692
Üyeler
155,150
Son üye
alanse
Top Bottom