Neler Yeni

🔥İndirim 🎃 %67'ye varan Cadılar Bayramı - Epic Games indirimleri! 🎉

Konunun içeriği yardımcı oldu mu?

• Evet, yardımcı oldu.

• Gereksiz bir konu.

• Hayır, yardımcı olmadı.

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
ben zaten çoğu oyunu crack oynuyorum örneğin: RDR 2 - Mount & Blade Bannerlord şimdide crack cyberpunk yüklemeyi düşünüyorum : D
Crack yüklemektense, Steam indirimlerini bekleyip satın alabilirsiniz eğer bütçeniz Epic Games'in yaptığı indirimlere uygun değilse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir oyuna 200 TL vermek çok değil mi sizce de?
Eğer bu gün 200 lira vermezsek oyunlara ileride daha da pahalı olacak. Normalde $60 olan oyunlara bölgesel fiyatlandırma yapıldığı için biz ucuza alıyoruz. Eğer CRACK kullanmaya devam ederse Türk oyuncu topluluğu bölgesel fiyatlandırma da olmayacak.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Crack yüklemektense, Steam indirimlerini bekleyip satın alabilirsiniz eğer bütçeniz Epic Games'in yaptığı indirimlere uygun değilse.

Eğer bu gün 200 lira vermezsek oyunlara ileride daha da pahalı olacak. Normalde $60 olan oyunlara bölgesel fiyatlandırma yapıldığı için biz ucuza alıyoruz. Eğer CRACK kullanmaya devam ederse Türk oyuncu topluluğu bölgesel fiyatlandırma da olmayacak.
Haklısın. fakat alabilecek bir durumun yok diyelim ki, hiçbir şekilde alma imkanın olmayacak sen crack oynar mısın?

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Haklısın. fakat alabilecek bir durumun yok diyelim ki, hiçbir şekilde alma imkanın olmayacak sen crack oynar mısın?
Yıllarca CRACK oynadım, ama elime para geçtiğinde kendime bir bilgisayar dizdim ve bilgisayar dizebilecek gücüm varsa oyunlara da para verecek gücüm var demek olduğundan CRACK kullanmayı bıraktım.

bu listedeki oyunların birçoğu var bende, olmayanlar da beni cezp etmiyorlar

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Oynayacak çok oyunum var kuponu kullanmayacağım oynamak da istiyorum ama bilemedim alayım mı kupon ile cyberpunk? @Cirilla

Yıllarca CRACK oynadım, ama elime para geçtiğinde kendime bir bilgisayar dizdim ve bilgisayar dizebilecek gücüm varsa oyunlara da para verecek gücüm var demek olduğundan CRACK kullanmayı bıraktım.
Ben yeni pc alınca bıraktım kıyamıyorum güzelim bilgisayara :D

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım