Neler Yeni

6k bütçe ile Ekran kartı anakart ve işlemci

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
hocam 6k ya hepsi maalesef gelmıyor herkeste hesaplama yapmaya çalıstı gelenlerde çok kötü parçalar tavsıyem 9k falan bırıktırın alırsınız bırseyler duzgun
Hocam bir tane 1660ti buldum 3k şuan almaya gidiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak Bayrı

Hocam bütçe içinde depolama ayarlayamadım ama bu ürünlere ufak tefek pazarlıklarla onun için bütçe çıkarılabilir. Fakat 2. elde ne kadar ekran kartı almak mantıklı bilemiyorum.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor

Hocam bütçe içinde depolama ayarlayamadım ama bu ürünlere ufak tefek pazarlıklarla onun için bütçe çıkarılabilir. Fakat 2. elde ne kadar ekran kartı almak mantıklı bilemiyorum.
Hocam 10 dakika sonra ekran kartı alıyorum işlemciyi 5 5500 yapacam elimde 5 3600 var onunla değişirim

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
hocam once anakartı alın 3600 ıle bıos uptade yapın sonra takas yapın 5500 le
Kendi sistemimde tüf b450 pro gaming kullanıyorum. Ryzen 5 5500 onda kullanırım yüksek ihtimalle yine güncelleme yapmama gerek var mı ?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
en son bios yüklüyse evet kullanabılırsın
Tamamdır galakuro 1660ti aldım şuan eve doğru gidiyorum haftaya hafta sonunda diğer kalan parçaları alırım. İşlemci üzerinden bir sorun çıkarsa BIOS güncelleme vs için sizi etiketlesem sorun olur mu ?

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Halit Efe Kaplan
Tamamdır galakuro 1660ti aldım şuan eve doğru gidiyorum haftaya hafta sonunda diğer kalan parçaları alırım. İşlemci üzerinden bir sorun çıkarsa BIOS güncelleme vs için sizi etiketlesem sorun olur mu ?
bios için @'Roxy yi etiketleyebilirsin ben bios konusunda yeniyim roxy bu işte iyi onu etiketle

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes
Kendi sistemimde tüf b450 pro gaming kullanıyorum. Ryzen 5 5500 onda kullanırım yüksek ihtimalle yine güncelleme yapmama gerek var mı ?
bios update her zaman iyidir, karttan yuksek verim almanizi saglar. Eger elinizde usb bellek varsa usenmeyip update etmenizi tavsiye ederim (ki bazi anakartlar usb ye ihtiyac duymuyor, windows acikken kendi programiyla yapialbiliyor)

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
bios update her zaman iyidir, karttan yuksek verim almanizi saglar. Eger elinizde usb bellek varsa usenmeyip update etmenizi tavsiye ederim (ki bazi anakartlar usb ye ihtiyac duymuyor, windows acikken kendi programiyla yapialbiliyor)
2 saat kadar sonra eve gidecem yardımcı olursanız yapmak isterim

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes
Top Bottom