Neler Yeni

7.1 Kulaklık Cs Go Oynamalık Ses kasılsın yeter beyler

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
beyler max 300 TL olsun bütçem o kadar var gerçek 7.1 olmak zorunda değil mikrofon olup olmaması önemli değil acil yardım cs go da ses kasılsın yeter

Skyline R34

80+ Bronze
@PustiKafa ya boşuna kızgın atmayın haklı bence eksa pro 900 alın drop plusun marka basılmamış hali deniyor ben drop plus kullanıyorum memnunum

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Şu game power medusaya kötü diyenler neden diyor anlamıyorum. Çok iyi ses kasıyorum çok iyi ses veriyor. Hatta bazen kulağımın birine takıyorum o kadar rahatsız edici oluyor. Bu kullananlar neden beğenmiyor acaba ? Nereden ses geliyor anlaşılır şekilde veriyor sesi. Mikrofonu desen karşıya sıkıntısız ses iletiyor cızırtı falan filan yok bu kötüleyenler neye dayanarak kötü diyor acaba ? Rahatlığıda çok iyi. Tek eksi yanı çıkarıp boynunuza asınca çok büyük duruyor o kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamepower medusa yada kizaru al kardeşim. Marka takıntın yoksa bu bütçeye iyi bi kulaklık. Emin ol kullanıyorum ve memnunum. Yazdığım gibi bir tek boynuna asınca sıkıntı .

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Şu game power medusaya kötü diyenler neden diyor anlamıyorum. Çok iyi ses kasıyorum çok iyi ses veriyor. Hatta bazen kulağımın birine takıyorum o kadar rahatsız edici oluyor. Bu kullananlar neden beğenmiyor acaba ? Nereden ses geliyor anlaşılır şekilde veriyor sesi. Mikrofonu desen karşıya sıkıntısız ses iletiyor cızırtı falan filan yok bu kötüleyenler neye dayanarak kötü diyor acaba ? Rahatlığıda çok iyi. Tek eksi yanı çıkarıp boynunuza asınca çok büyük duruyor o kadar.

Gamepower medusa yada kizaru al kardeşim. Marka takıntın yoksa bu bütçeye iyi bi kulaklık. Emin ol kullanıyorum ve memnunum. Yazdığım gibi bir tek boynuna asınca sıkıntı .
dostum benim yazdığımı okuduysan gamepowerın ürünleri böyle bazıları düzgün bazıları çoık kötü

PustiKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
İsim
Emre Aygan
gamepower-medusa-mikrofon-kopuyor-2_350x350.jpg
gamepower-medusa-mikrofon-kopuyor-1.jpg

İlk kötüleme sebebim bu. Aşırı temiz kullandım ama kendi kendine çıkmaya başladı. İkinci sebep ise kulaklık ara sıra kafasına göre sağ tarafa ses vermiyor direkt.
Attığım bütün kulaklıklar bu ikisinden iyidir.

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
İlk kötüleme sebebim bu. Aşırı temiz kullandım ama kendi kendine çıkmaya başladı. İkinci sebep ise kulaklık ara sıra kafasına göre sağ tarafa ses vermiyor direkt.

Attığım bütün kulaklıklar bu ikisinden iyidir.
Ee bu kulaklığın kötü olduğu anlamına gelmez. Her kulaklık bozulabilir. Çıkmasına bir şey diyemem içini açıp içeri geri sokabiliyorsan sok.

Süleyman ÇAKIR-

80+ Silver
En İyi Cevap
2

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Ee bu kulaklığın kötü olduğu anlamına gelmez. Her kulaklık bozulabilir. Çıkmasına bir şey diyemem içini açıp içeri geri sokabiliyorsan sok.
şuan boş fanboylukl yapıyorsun bu kulaklıkta bu sorunu yaşayan çok

Top Bottom