Neler Yeni

🔥İndirim 💥💥💥7 OCAK 💥💥💥 Mcdonals sıcak çikolata (içicek) yada 5 li çıtır soğan bedava 💥💥💥

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Tugra
7 Oak sıcak çikolata yada 5 li çıtır soğan hediye ben sıcak çikolata aldım

Ekler

• IMG_1439.png
    IMG_1439.png
    280.5 KB · Hit: 270

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Harbi bende arada bi hata yapmaya başladım
Dün'de bugün de alamadım. Önceki günlerin hepsini hayvan gibi vaktim varken çok rahat kazanmıştım.
Oyun kendi kendine sürekli üçlü patlatıyor, ve her bir patlatmanın ardından sayfa değişiyor. Ardı ardına 6 kere olur mu şey? 320 puanım var ve 25 saniyem vardı daha, gitti bu ardı ardına sayfa değiştirmeye başladı sürem bitti ve 370 puan da kaldı. Ya da mesela bir hamle yapıyorum dörtlü oluyor, onu yapınca başka bir tane de üçlüyü dolduruyorsa bu gidip üçlüyü patlatıyor dörtlü gidiyor orada

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
alperen taha demir
Oyunu çok çok zorlaştırmışlar
Hocam tamamen şans bu oyun geldiğinden beri oynuyorum önceki kampanyalarda falanda oynadım eğer denk gelirse oluyo ama dediğiniz gibi 4 lü denk gelmezse kazanamıyoruz

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Barış Okçu
oyunu imkansız hale getirmişler resmen saçma sapan bir şekilde sayfa değiştiriyor zaten bu 5 saniyemi alıyor.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Kaan
4'lü asla gelmiyor artık :D Saniyede bir sayfa değişiyor sure yiyor. 350 puan yaptım anca.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
alperen taha demir
oyunu imkansız hale getirmişler resmen saçma sapan bir şekilde sayfa değiştiriyor zaten bu 5 saniyemi alıyor.
Sayfayı 5 li yaptığınızda veya direk 5 li denk geldiğin değiştiriyor

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,921
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu tarz şeyler için değerli vaktinizi boşa harcamayın derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Tugra
Dün'de bugün de alamadım. Önceki günlerin hepsini hayvan gibi vaktim varken çok rahat kazanmıştım.
Oyun kendi kendine sürekli üçlü patlatıyor, ve her bir patlatmanın ardından sayfa değişiyor. Ardı ardına 6 kere olur mu şey? 320 puanım var ve 25 saniyem vardı daha, gitti bu ardı ardına sayfa değiştirmeye başladı sürem bitti ve 370 puan da kaldı. Ya da mesela bir hamle yapıyorum dörtlü oluyor, onu yapınca başka bir tane de üçlüyü dolduruyorsa bu gidip üçlüyü patlatıyor dörtlü gidiyor orada
Bende şey oluyo bazen 4 lü patlatıyorum ama süre vermiyor

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Kaan
Bende şey oluyo bazen 4 lü patlatıyorum ama süre vermiyor
Sayfa tam geçerken 4'lü yapınca süre vermiyor işte o sinir ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi karşılanmadık, maksimum 450 puan görebildim. Sürekli 5'li atıyor sayfa geçiyor. İmkansız olmuş.

Son düzenleme:
Top Bottom