Neler Yeni

7 sistemden hangisini almalıyım?

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
ağa çıkarsana o zaman bir tane böyle sistem 2060 lı bana forum atıyorsun o sıstem ıle benım attıgım sistem arasında daglar kadar fark var :)
o sistem ram berbat attıgın , PSU berbat gamegaraj psu mu alınır :) ustune o sıstemde SSD yok ve fıyatı 7k hahaha ben saglam ssd psu ve ram alsam zaten o sistem 7k dan 8.5 k ya fırlar :) lütfen mantıklı seyler yazalım
Dostum nasıl bir kafa yaşıyorsun bilmiyorum gerçekten...Parçalar ve sistem hakkında en ufak bir fikrin yok ve hala konuşuyorsun. Sana yardım etmeye çalışıyoruz. Git 1660 lı sisteme 7-8 bin ver ozaman keyfin bilir. Kendi sistemini toplamanda başarılar.

furkantc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan
Dostum nasıl bir kafa yaşıyorsun bilmiyorum gerçekten...Parçalar ve sistem hakkında en ufak bir fikrin yok ve hala konuşuyorsun. Sana yardım etmeye çalışıyoruz. Git 1660 lı sisteme 7-8 bin ver ozaman keyfin bilir. Kendi sistemini toplamanda başarılar.
anlamıyorsun ki bende sana dıyorum kı sen bana 7k ya sistem atıyorsun attıgın sistemın ıcınde ssd yok kasa ve psu markası gamegaraj ustune ramler berbat
bende dıyorum kı senın attıgın sıstem 7k olmuyor ben o sıstemın ustune saglam psu ram ve ssd eklersem zaten o sıstem 8.5k ya fırlamış oluyor zaten 8.5k param olsa nasıl sıstem duzecegımın farkındayım :) parçalar ve sistemler hakkında bilgim var ama attıgın sistemı gercekten mantıklı buluyorsan komık
Bende dıyorum dostum benım bılgım yok ıse lutfen senden rıca edıyorum bana 7k ya 2060 lı sıstem cıkarmısın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yapamıcak mısın :) 7k ya bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsi birbirinden kazık.
İlla birini alacak olsam 7. sistemi alırım F/P olarak.
hocam ben daha uygununu bulamadım var mı bunlardan daha performanslı bu fiyatlara 6.5k-7k arası sistem onerınız ?

Son düzenleme:

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,160
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
ağa çıkarsana o zaman bir tane böyle sistem 2060 lı bana forum atıyorsun o sıstem ıle benım attıgım sistem arasında daglar kadar fark var :)
o sistem ram berbat attıgın , PSU berbat gamegaraj psu mu alınır :) ustune o sıstemde SSD yok ve fıyatı 7k hahaha ben saglam ssd psu ve ram alsam zaten o sistem 7k dan 8.5 k ya fırlar :) lütfen mantıklı seyler yazalım
Game Garajın PSUları Orta ve Düşük bütçe için yeterli.Ramleri iyi.Bir sıkıntıları var oda SSD özelleştirmeleri az.

furkantc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan
Game Garajın PSUları Orta ve Düşük bütçe için yeterli.Ramleri iyi.Bir sıkıntıları var oda SSD özelleştirmeleri az.
hocam siz 7 bin tl verip oyle bır psu lu sıstem alır mısınız ? cidden soruyorum
arkadaş bana 7k ya 2060 lı sıstem atmıs ıcınde ssd yok marka olmayan bır psu ve kasa :) zaten ustune saglam bır ssd alsam m2 ssd ve kasa o fıyat 8k ya fırlar hadı ramlerı ordan aldık dıyelım

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
hocam siz 7 bin TL verip oyle bır psu lu sıstem alır mısınız ? cidden soruyorum
arkadaş bana 7k ya 2060 lı sıstem atmıs ıcınde ssd yok marka olmayan bır psu ve kasa :) zaten ustune saglam bır ssd alsam m2 ssd ve kasa o fıyat 8k ya fırlar hadı ramlerı ordan aldık dıyelım
Oğlum sen ruh hastası mısın? Kötü olan sistemi neden öneriyim ben sana. Hiç bir araştırma yapmadan marka yok diyorsun. Forumu tam okumamışsın bile :)

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Öncelikle ssd yok diyemezsin konuda zaten forumda beğenilen Patrot ssd yi önermişim o sistemdemde ssd olmamasının sebebi bilerek o sistemden çıkarmam ve başka yerden oradaki ssdlerden f/p olarak daha kaliteli bir ssd önermem
Ve sistemde 8x2 Ram var 2060 var Anakart olarak f/P anlamında en çok beğenilen anakartlardan var daha ne olsun
Ve 6915TL ediyor yaklaşık o fiyatta bile 5600xt li sistemler toplanıyor ve o fiyatta 2060 sistem önermek biraz zor

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,160
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Alırım.Siz kendiniz bilirsiniz ama attığınız sistemlerin hiçbiri iyi değil.

furkantc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan
Öncelikle ssd yok diyemezsin konuda zaten forumda beğenilen Patrot ssd yi önermişim o sistemdemde ssd olmamasının sebebi bilerek o sistemden çıkarmam ve başka yerden oradaki ssdlerden f/p olarak daha kaliteli bir ssd önermem
Ve sistemde 8x2 Ram var 2060 var Anakart olarak f/P anlamında en çok beğenilen anakartlardan var daha ne olsun
Ve 6915TL ediyor yaklaşık o fiyatta bile 5600xt li sistemler toplanıyor ve o fiyatta 2060 sistem önermek biraz zor
anakarta lafım yok ama sen 7k para verıpte oyle bır psu lu sıstem alır mısın hepınız alırım dıyorsunuz da ben almam

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
anakarta lafım yok ama sen 7k para verıpte oyle bır psu lu sıstem alır mısın hepınız alırım dıyorsunuz da ben almam
Gamegaraj gibi müşteri memmuniyeti olarak beğenilen bir firmadan ürün almak kötümüdür sence
Aigo firması üretiyor o psuları deniliyor ve o kadar kötü olduğunu sanmam ayrıca sıkıntı olursa bile Gamegaraj desteğe söylersin bir yol bulmaya çalışırlar. Gidip Powerboost gibi psulardansa bu psuları tercih ederim.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Ya lswğpwowüqlwkww forumda beni en çok kanser eden insan oldun tebrik ediyorum almazsan alma naparsan yap. İyilikte yaramıyor.

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,160
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Kendiniz bilirsiniz ama daha iyi sistem yok şuanda.

furkantc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan
Alırım.Siz kendiniz bilirsiniz ama attığınız sistemlerin hiçbiri iyi değil.
hocam bende dıyorum kı 2021 e gore bundan uygun performanslı sıstem bulmak cok zor yukarıdakı arkadas benım 1660 lı sıstemlere laf etmıs gordugum kadarıyla kendısının sıstemıde 1660 lı :)
bence fıyat arastırması yaparsanız ben bu fıyatları en uygun cıkardım ne yazıkkı daha uygunu yok pekı attıgım sıstemlerden 7.si de mı f/p sıstem degıl ? bundan ıyısı varsa atın lutfen 6200 tl ye r5 3600 + 1660 super + m2 lı sıstem yok gıbı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,962
Üyeler
149,299
Son üye
Boşadam16
Top Bottom