Neler Yeni

700-800₺ Klavye önerisi

lagün2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nuri Altıkulac
Bütçe
800
Merhabalar 700-800₺ arası klavye arıyorum.

Kulaklık olarak: "Razer BlackShark V2" satın aldım.

Mouse olarak: "Razer Viper Mini" satın aldım.

Son eksiğim klavye.

İnsanlar bu fiyatlara "Redragon K552" önermiş ancak bilek desteği olmadığı için vazgeçmiştim.

Corsair K55 RGB PRO XT düşündüm ancak membrane olması sebebiyle bazı kişiler 700₺ verilmez demişler siz ne öneriyorsunuz?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Merhabalar 700-800₺ arası klavye arıyorum.

Kulaklık olarak: "Razer BlackShark V2" satın aldım.

Mouse olarak: "Razer Viper Mini" satın aldım.

Son eksiğim klavye.

İnsanlar bu fiyatlara "Redragon K552" önermiş ancak bilek desteği olmadığı için vazgeçmiştim.

Corsair K55 RGB PRO XT düşündüm ancak membrane olması sebebiyle bazı kişiler 700₺ verilmez demişler siz ne öneriyorsunuz?
bilek desteği şart mı? bütçeyi ne kadar zorlayabilirsin

lagün2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nuri Altıkulac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilek desteği şart mı? bütçeyi ne kadar zorlayabilirsin
Valla hocam çok da değil gibi ya olsa iyi olur kafasındayım ama dersin ki boşver bileği al şu ürünü kaliteli dersin bakarım maks 800 düşünüyorum yani olmadı en fazla Redragon K552 Kumara alırım gibi varsa iyisi alabilirim veya işte derseniz 900'e kadar zorla şunu al gibi. Hatta razer olursa set dizmiş olurum kulaklık, mouse ve klavye.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Valla hocam çok da değil gibi ya olsa iyi olur kafasındayım ama dersin ki boşver bileği al şu ürünü kaliteli dersin bakarım maks 800 düşünüyorum yani olmadı en fazla Redragon K552 Kumara alırım gibi varsa iyisi alabilirim veya işte derseniz 900'e kadar zorla şunu al gibi. Hatta razer olursa set dizmiş olurum kulaklık, mouse ve klavye.
gateron kullanıyor kaliteli sayılabilcek kasası var bence bunu al. bulursan yellow switchlisini al yoksa red veya brown. bütçeni 200tl arttırırsan royal kludge rk61, bilek destekli olarakta xpg summonerla hyperx var

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
hocam elımde sıfır gk61 var 600 den verırım

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

lagün2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nuri Altıkulac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gateron kullanıyor kaliteli sayılabilcek kasası var bence bunu al. bulursan yellow switchlisini al yoksa red veya brown. bütçeni 200tl arttırırsan royal kludge rk61, bilek destekli olarakta xpg summonerla hyperx var
hocam hiç amazondan alışveriş yapmadım gümrükten vs geliyorsa hiç bilgim yok o yüzden TR içerisinden olursa daha iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam elımde sıfır gk61 var 600 den verırım
Türkçe mi? hiç bilgim yok nasıl bir klavye?

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
hocam hiç amazondan alışveriş yapmadım gümrükten vs geliyorsa hiç bilgim yok o yüzden TR içerisinden olursa daha iyi olur.

Türkçe mi? hiç bilgim yok nasıl bir klavye?
turkce degıl maalesef yon tuslarıda yok sıze gore olmayabılır ama ardaaq adlı kullanıcının attıgıyla farkı yok

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
@ardaaq

bu daha ucuz knk

burdakılerın markası yok ama benımkı gateron eger ıstersenız pıyasada bulunmayan gateron milky yellow var elımde lube ile gelıyoronu takıp verıyım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom