Neler Yeni

700 TL Basketbol Ayakkabısı

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Arda Ardıç
Max 700 TL basketbol ayakkabısı önerilerinizi bekliyorum.
Yakınınızda nike factory var gidip oradan 500 600 liraya kd13 ve lebron 17 low bakın memnun kalırsınız
Pg4 önrrmiyorum takılma anında yırtılıyor

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
İçinde air var
Kyire de zoom var
Zoom yastıklaması 1 2 oynayan oyuncular için ideaildir
Diğerleri için lebron cidden iyidir yastıklama anlamında iyidir (lebronun alt serilerindeki deneyimim yok ama lebron 17 low ve 18 i birebir denedim)
Alın bu video örneğimdir
bir kaç yerde daha örneği var videonun bşında da zaten %90 oranında witness 5 için geçerlidir diyor
Ki zaten lebron 18 deki yastıklama çoğu ayakkabıdan daha iyi kendi denyim ve kullanımım dan örnek veriyorum
Ayak şekline göre işte. 18 olmasa da kalıp şekil tasarımı aynı modellerden denedim ben de. Zoom benim için hep bir gömlek üstündür Air'dan.

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Arda Ardıç
Ayak şekline göre işte. 18 olmasa da kalıp şekil tasarımı aynı modellerden denedim ben de. Zoom benim için hep bir gömlek üstündür Air'dan.
Yani hocam buradaki sorun şu zoom benim gibi ayak yapısı bir nebze taraklı olanlar için cidden felaket bir şey evimde 1 adet kyrie low 3 var 1 saat oynadınktan sonra ayakkabyı gırlatasım geliyor ama
Diğer ayakkabılarım da pg5 ve zoom teknolojisinin en üstü olan ehy not 3 de öyle bir sorun yaşamadım
Kyrie her zaman sert taban kullanıyor ayakkabılarında

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Yani hocam buradaki sorun şu zoom benim gibi ayak yapısı bir nebze taraklı olanlar için cidden felaket bir şey evimde 1 adet kyrie low 3 var 1 saat oynadınktan sonra ayakkabyı gırlatasım geliyor ama
Diğer ayakkabılarım da pg5 ve zoom teknolojisinin en üstü olan ehy not 3 de öyle bir sorun yaşamadım
Why Not baş tacı 🤩

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Yine dediğime geliyor, her şeyden önce ayak yapısına bakıyor olay.
Bende Kyrie 4 var işte demiştim yukarıda, Zoom'un da eski zamanlarına geliyor çıktığı dönem. Ama o topuk tarafındaki hissiyatı başka hiçbir şeyde yakalayamadım. (KD12 hariç, bayağı bir süre boyunca gördüğüm denediğim en iyi ayakkabı olarak kalacak). Ama Air'a bakıyorum, deniyorum, hiçbir numarası yok gibi geliyor bana. O yüzden her ne kadar devir her şeyin internetten halledildiği bir dönemde de olsak ayakkabıların denenmesi gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni pg5 la drip aldım o daha çok hoşuma gitti ona da bakabilirsin rahatlık anlamında bune dedim ilk defa
PG koleksiyonu zaten 4 ile 5 arasında çağ atladı resmen :D
Aydınlanma yaşadılar galiba arada.

Bir yandan da Kyrie'nin "kendine hiç gösterilmeden piyasaya sürüldüğünü" iddia ettiği Kyrie 8'ler çıktı, ve vereceğim tek tepki 🗑️🙌

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Arda Ardıç
Bende Kyrie 4 var işte demiştim yukarıda, Zoom'un da eski zamanlarına geliyor çıktığı dönem. Ama o topuk tarafındaki hissiyatı başka hiçbir şeyde yakalayamadım. (KD12 hariç, bayağı bir süre boyunca gördüğüm denediğim en iyi ayakkabı olarak kalacak). Ama Air'a bakıyorum, deniyorum, hiçbir numarası yok gibi geliyor bana. O yüzden her ne kadar devir her şeyin internetten halledildiği bir dönemde de olsak ayakkabıların denenmesi gerekiyor
Denemeden almak yanlış cidden arkadaş bir gitsin sabahtan factorylere ztn İstanbulda yaşıyordur dolansın baksın ayakkabılara bulur bir çözüm

Bende Kyrie 4 var işte demiştim yukarıda, Zoom'un da eski zamanlarına geliyor çıktığı dönem. Ama o topuk tarafındaki hissiyatı başka hiçbir şeyde yakalayamadım. (KD12 hariç, bayağı bir süre boyunca gördüğüm denediğim en iyi ayakkabı olarak kalacak). Ama Air'a bakıyorum, deniyorum, hiçbir numarası yok gibi geliyor bana. O yüzden her ne kadar devir her şeyin internetten halledildiği bir dönemde de olsak ayakkabıların denenmesi gerekiyor.

PG koleksiyonu zaten 4 ile 5 arasında çağ atladı resmen :D
Aydınlanma yaşadılar galiba arada.

Bir yandan da Kyrie'nin "kendine hiç gösterilmeden piyasaya sürüldüğünü" iddia ettiği Kyrie 8'ler çıktı, ve vereceğim tek tepki 🗑️🙌
Evet cidden kötü olmuş 7 den sonra böyle sada bir tasarım hiç yakıştıramadım(kyrie kendi tasarlasa güzel olurdu ama)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,949
Üyeler
138,449
Son üye
MaDLoCK
Top Bottom