Neler Yeni

Öneri 7000 TL Laptop Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yusuf Emir Yılmaz
merhaba 7000 tl bütçem var oyun oynamayacağım sağlam bir laptop arıyorum bu fiyata en iyisi acaba nedir

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,950
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yusuf Emir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monstera bak hem kaliteli hem de yıllık bakım yapabiliyorsun laptop çantası da bedava gelebiliyor
ya iyi güzelde oyun bilgisayarı istemiyorum yani ekran kartından kısıp diğer yönlere yatırsam daha mantıklı geldi çünkü oyunla uzaktan yakından ilgim olmucak

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,950
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
monstera bak hem kaliteli hem de yıllık bakım yapabiliyorsun laptop çantası da bedava gelebiliyor
Monsterda garip bir denge var, 8 ve 10 k arası çok iyi laptopları var(üst bütçede de var ama onlar şuanlık konu dışı). Bu bütçenin altı veya üstündekilere para verilmeyeceğini düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya iyi güzelde oyun bilgisayarı istemiyorum yani ekran kartından kısıp diğer yönlere yatırsam daha mantıklı geldi çünkü oyunla uzaktan yakından ilgim olmucak
Tamam çok iyi o zaman lenovo ideapad vardı bir tane onu öneririm veya @Techno08 hocam gelince daha iyisi varsa onu önerir

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yusuf Emir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monsterda garip bir denge var, 8 ve 10 k arası çok iyi laptopları var(üst bütçede de var ama onlar şuanlık konu dışı). Bu bütçenin altı veya üstündekilere para verilmeyeceğini düşünüyorum

Tamam çok iyi o zaman lenovo ideapad vardı bir tane onu öneririm veya @Techno08 hocam gelince daha iyisi varsa onu önerir
evet zaten 5 k idi şimdi zar zor 7k yı çıktı bütçe gönül isterdi macbook almak ama onlarda 10 k olmuş

ScroysT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
aman aman burası neresi daha demin evimdeydim
İsim
Adnan Karakoç
o zaman 8500 bütçe çok değil mi montaj mı yapıcaksın yoksa kodlamamı yoksa word mu

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,950
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

ScroysT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
aman aman burası neresi daha demin evimdeydim
İsim
Adnan Karakoç
Başlığı bir daha oku, "7000TL Laptop Önerisi"
7000 pardon arkadan laptop lara bakıyordum da o fiyat aklımda kalmış o.O2

kuzenime okul için alıcaz uzun süre götürsün diye bütçe biraz fazla
hp öneririm ya da asus bi bakıp geliyorum

ekran kartı yok ama ssd tek depolama olduğu için 240 gb doldursan bile yavaşlamaz sadece sene yavaşlandırır ama kaç sene gider bilmiyorum hem içinde win 10 da var bu arada https://www.hepsiburada.com/hp-15s-...asinabilir-bilgisayar-2n2l9ea-p-HBV00001ADJN1 bu da olabilir freedos olması biraz uğraştırır ama daha uzun sene gidebilir

Son düzenleme:
Top Bottom