Neler Yeni

70K Bütçe ile sistem upgrade etmek

Garbajosa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Kenan Çelik
Selamlar.
Uzun zamandır düşündüğüm hatta 15 gün önce de tam sipariş geçecekken vazgeçtiğim (ve bu sebeple şuan aynı sepete 10k fazladan veriyorum) sistem upgrade konusunu yeniden gündeme aldım.
Hali hazır 5600x ve 3070ti üzerine bir sistemim var. Yetmiyor mu derseniz aslında yetiyor. Sadece alabiliyorken sistemi yükselteyim diyorum. Aşağıya düşündüğüm parçalara ait sepetin ekran görüntüsünü atıyorum.
Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ekler

• SİSTEM.jpg
    SİSTEM.jpg
    153.3 KB · Hit: 37

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
Selamlar.
Uzun zamandır düşündüğüm hatta 15 gün önce de tam sipariş geçecekken vazgeçtiğim (ve bu sebeple şuan aynı sepete 10k fazladan veriyorum) sistem upgrade konusunu yeniden gündeme aldım.
Hali hazır 5600x ve 3070ti üzerine bir sistemim var. Yetmiyor mu derseniz aslında yetiyor. Sadece alabiliyorken sistemi yükselteyim diyorum. Aşağıya düşündüğüm parçalara ait sepetin ekran görüntüsünü atıyorum.
Elindekini sat üstüne ekle 4090 li son model sistem al

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Selamlar.
Elindekini sat yeni pc al

Top Bottom