Neler Yeni

Yardım 70K'ya kadar iş laptopu önerisi

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Muhammed Berat Yörük
Bütçe
70000
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ben yazılım mühendisiyim ve benim şuan ki sahip olduğum 3050li laptop işimi görmüyor bazı programlarda sıkıntı oluşturuyor işlemcisi yeterli gelmiyor vs. Ben yeni bir pc almaya karar verdim fakat bu bütçede pek işime yarayacak iş istasyonları mevcut değil iş istasyonu olmasa bile buna yakın laptop tavsiyesi önerisi olan var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Oyun oynanmayacak bu laptopla yalnızca iş için kullanılacak ve mobilite ile ekran kalitesi benim en çok önem verdiğim kısım.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Muhammed Berat Yörük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam öneriniz için teşekkür ederim ama mobilite diye belirtme sebebim gaming laptop önerisi istemememdi aslında çok ağırlar bu laptoplar ve ekranları gerçekten büyük 15inç bile benim için büyük tercihim 14 inçten yana

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
alp
hocam öneriniz için teşekkür ederim ama mobilite diye belirtme sebebim gaming laptop önerisi istemememdi aslında çok ağırlar bu laptoplar ve ekranları gerçekten büyük 15inç bile benim için büyük tercihim 14 inçten yana
Eğer 16 cok problem olmaz ise
Bunu bir inceleyin 2.5.kg ve kompakt sade bir tasarımı var

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Muhammed Berat Yörük

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
alp
hocam 2.5kg çok fazla değil mi ya benim aklımdan maks 1.5 en en fazla 2kg geçiyor
Ben sorun olacağını sanmıyorum 500 gram ağırlık size bisey kaybettirmez ama 2inch ile daha iyi bir görüntü sağlayabilir mac pro almayı düşünür müsünüz?

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Muhammed Berat Yörük
Ben sorun olacağını sanmıyorum 500 gram ağırlık size bisey kaybettirmez ama 2inch ile daha iyi bir görüntü sağlayabilir mac pro almayı düşünür müsünüz?
hocam cihaz içerisine kali kurulumu yapılacak ondan dolayı mac maalesef işimi görmüyor aklımdan thinkpad serisi geçiyor fakat çok karışık ve trde iyi serilerini satan yerler yok maalesef onların satış noktalarını bulabilsem o da benim için yeterli olur ama ne kadar bakarsam bakayım bulamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam her an yanımda taşımam gerektiğinden dolayı 500 gram bana maalesef çok şey kaybettiriyor bırakın 500ü 100 gr aşağı olsun diye üstüne 10bin tl daha verebilirim

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
alp
hocam cihaz içerisine kali kurulumu yapılacak ondan dolayı mac maalesef işimi görmüyor aklımdan thinkpad serisi geçiyor fakat çok karışık ve trde iyi serilerini satan yerler yok maalesef onların satış noktalarını bulabilsem o da benim için yeterli olur ama ne kadar bakarsam bakayım bulamıyorum

hocam her an yanımda taşımam gerektiğinden dolayı 500 gram bana maalesef çok şey kaybettiriyor bırakın 500ü 100 gr aşağı olsun diye üstüne 10bin tl daha verebilirim
Şimdi sizin programlarınızın ne kadar sistem isteğini bilmiyorum ama dediniz modeli baz alarak bu işini görmez mi açıklamada 1 2 kg olarak belirtilmiş

İnceledim kadari ile en son bunu önerebilirim 1.45 kg olarak belirtmiş 32 ram mevcut bunu düşünebilirsiniz

ProCoup

80+ Bronze
Rog zephyrus modellerine bakabilrsiniz. Oled seçeneği de mevcut

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Muhammed Berat Yörük
Şimdi sizin programlarınızın ne kadar sistem isteğini bilmiyorum ama dediniz modeli baz alarak bu işini görmez mi açıklamada 1 2 kg olarak belirtilmiş

İnceledim kadari ile en son bunu önerebilirim 1.45 kg olarak belirtmiş 32 ram mevcut bunu düşünebilirsiniz
hocam tavsiyeleriniz için teşekkür ederim değerlendireceğim

Rog zephyrus modellerine bakabilrsiniz. Oled seçeneği de mevcut
hocam zephyrus g14 şuan aklımda fakat 16 ram sıkıntıya sokabilir beni ondan emin değilim o konuda ve yükseltmede yapılamıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,475
Üyeler
151,069
Son üye
dyper58037
Top Bottom