Neler Yeni

725 bin TL’ye kadar araba önerisi

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
Herkese selamlar kolay gelsin, bu bütçelere Seat ibiza 1.0 ecotsi 2017 manuel ve Opel astra j 1.4T hb 2 araç buldum ama hala kararsızım sizin de öneriniz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. 150 bin kilometre altı hatchback araba olursa çok memnun olurum.

emre_ç

80+
Herkese selamlar kolay gelsin, bu bütçelere Seat ibiza 1.0 ecotsi 2017 manuel ve Opel astra j 1.4T hb 2 araç buldum ama hala kararsızım sizin de öneriniz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. 150 bin kilometre altı hatchback araba olursa çok memnun olurum.
Astra j 1.4 t kaç binde LPG var mı o araçlarda piston kırma sorunu var
O bütçede 1.5dci Clio 4 alabilirsiniz otomatik vites
Ibiza polo 1.0tsi bunlarda olur
İ20 lerde bulunabilir bu fiyatlara

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Astra j 1.4 t kaç binde LPG var mı o araçlarda piston kırma sorunu var
O bütçede 1.5dci Clio 4 alabilirsiniz otomatik vites
Ibiza polo 1.0tsi bunlarda olur
İ20 lerde bulunabilir bu fiyatlara
Hocam astra arabada manuel birde otomatik buldum 100 bin kilometre de sadece lokal boyası var LPG’li araç özellikle tercih etmiyorum hocam 1.3 dizel ya da 1.6 benzin baktım ama kasa ağır olduğu için yürüyeceğini zannetmiyorum.

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Celal Smyrna
Hocam astra arabada manuel birde otomatik buldum 100 bin kilometre de sadece lokal boyası var LPG’li araç özellikle tercih etmiyorum hocam 1.3 dizel ya da 1.6 benzin baktım ama kasa ağır olduğu için yürüyeceğini zannetmiyorum.
civic eco lpg

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
Hocam size bir sorum daha olabilir mi? Alfa Romeo giulietta buldum tertemiz düşük kilometreli 1.6jtd ama çevremdeki çoğu kişi alma bulaşma diyor ama bi araba kendisinde olan arkadaşım öneriyor alınır mı yoksa alınmaz mı hocam? Kusura bakmayın iyice araştırıp öyle almak istiyorum çünkü yüksek bi meblağ veriyorum seçenekleri değerlendiriyorum.

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Celal Smyrna
Hocam size bir sorum daha olabilir mi? Alfa Romeo giulietta buldum tertemiz düşük kilometreli 1.6jtd ama çevremdeki çoğu kişi alma bulaşma diyor ama bi araba kendisinde olan arkadaşım öneriyor alınır mı yoksa alınmaz mı hocam? Kusura bakmayın iyice araştırıp öyle almak istiyorum çünkü yüksek bi meblağ veriyorum seçenekleri değerlendiriyorum.
İkinci eli zayif. Dizel oldugu icin de yakiti yuksek olacaktir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam Honda’lara baktım güzel arabaymış teşekkür ederim ama ilk arabam olcak sedan kullanmakta zorluk yaşar mıyım?
Sedanlarla hatchbackler arasında 20-30 cm falan oynuyor uzunluk olarak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom