Neler Yeni

7800x3D 4080 için 1080P ' de darboğaz yapar mı? FullHD Monitör

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkcan Koç
7800x3D 4080 için mükemmel bir işlemci fakat 2k ve 4k da bunda hemfikiriz.
Aklımı kurcalayan 1080P monitörde bu işlemci yetersiz kalıyor mu? Her anlamda çekirdek vs.
Darboğaz sitesi 1080P ' de bu işlemci yapar diyor. https://pc-builds.com/
7900X mi yönelmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkcan Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kafanıza takacağınız bir dar boğaz yaşamazsınız. Hiç gerekli değil
Şuan almadım akşam sipariş vericem. Eğer %10 bile kayıp yaşarsam buna takarım ben. Site Yapar diyor fakat donanımarsivi halkının nabzı daha önemli benim için :D hayırlısı

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şuan almadım akşam sipariş vericem. Eğer %10 bile kayıp yaşarsam buna takarım ben. Site Yapar diyor fakat donanımarsivi halkının nabzı daha önemli benim için :D hayırlısı
O tür sitelere güvenmeyin, sıkıntı yaşatacağını düşünmüyorum ama siz genede kısa bir sürede 2k monitöre geçin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkcan Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O tür sitelere güvenmeyin, sıkıntı yaşatacağını düşünmüyorum ama siz genede kısa bir sürede 2k monitöre geçin
Şuan almadım monitör. Dilersem 2k monitör seçebilirim. Fakat 1080Pikselde yüksek fpsler alarak uzun yıllar geçirmek istiyorum. 2k seçersem düşük fpslere geçiş sürecim daha kısa olmaz mı? 2 yıl sonraki son çıkan oyunları low-orta ayalarda 100 FPS altı oynatmaya başladığı an bitmiştir benim için. 1080P olsun 2 monitörüm olsun , fps yüksekliği uzun olsun kafasındayım. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum. Daha önce 2k deneyimim oldu.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şuan almadım monitör. Dilersem 2k monitör seçebilirim. Fakat 1080Pikselde yüksek fpsler alarak uzun yıllar geçirmek istiyorum. 2k seçersem düşük fpslere geçiş sürecim daha kısa olmaz mı? 2 yıl sonraki son çıkan oyunları low-orta ayalarda 100 FPS altı oynatmaya başladığı an bitmiştir benim için. 1080P olsun 2 monitörüm olsun , fps yüksekliği uzun olsun kafasındayım. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum. Daha önce 2k deneyimim oldu.
Yanlış bir düşünce yapısı. Almak istediğiniz ekran kartı zaten 2k için tasarlanmış, hem 2k monitör'de 1080p de oynayabiliyorsun, 2k aldın diye 2k oynamak zorunda değilsin. Dediğiniz şeye gelirsek DLSS 3.0 diye muazzam bir teknoloji var uzun yıllar götürür alacağınız ekran kartı zaten en tepe modellerden biri. 2K kaliteli bir monitör alıp geleceğede yatırım yapmış olursunuz.

Top Bottom