Neler Yeni

7800x3d için ekran kartı önerisi

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Eymen

Shourd

80+ Silver
hocam biraz sert cikistiniz ama evet amd onceligimdir diye ekledim konuda para bol olsa cekelim zaten 4080 super ama fp olarak 7900xt uyar gibip geldi
kusura bakmayın bu aralar çok her amrkaay fanboy görüyorum amd inteş nvidia fark etmez sizide onalrdan sandım sinirim bozuldu 7900xt güzeldir ikinci el bulduğunuz kartı atın isterseniz yorumliyalım her kartında kendi kalitesi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
tarık tanta
pardon 2. el alacağınıza dikkat etmemişim
Mesaj otomatik birleştirildi:

başlıkta bütçe 35k yazıyor diye yorum yaptım
onemli degil baslikta oyleydi de karar degistirdim ara cevaplarda yazdim belki okumussunuzdur diye soyledim sikinti yok hocam

kusura bakmayın bu aralar çok her amrkaay fanboy görüyorum amd inteş nvidia fark etmez sizide onalrdan sandım sinirim bozuldu 7900xt güzeldir ikinci el bulduğunuz kartı atın isterseniz yorumliyalım her kartında kendi kalitesi var
arastirmalara basladim hocam model buldugumda burdan gonderirim bakarsiniz 👍

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
7900 gre bence biraz düşük kalıyor bu fiyatlar için minumum 7900xt
Yaaaani değerlendirilebilir.

Daha çon nvidia fanboy var, bunlara çıkan amd savunmacıları var. Bende onlardanım ama nötrüm. Hangisi fiyatına göre daha çok şey veriyor ise ve hangisi bana daha uygunsa onu seçerim.

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Eymen
Yaaaani değerlendirilebilir.

Daha çon nvidia fanboy var, bunlara çıkan amd savunmacıları var. Bende onlardanım ama nötrüm. Hangisi fiyatına göre daha çok şey veriyor ise ve hangisi bana daha uygunsa onu seçerim.
bizde onu savunuyoruz zaten

Top Bottom