Neler Yeni

Yardım 7k bütceyle render için IPS 27inch veya üstü monitor önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ercan Ziyanak
Bütçe
7000
Fiyat biraz yukarı esnetilebilir!

Merhaba arkadaşlar Böyle Bir monitör alacağım 27 üstü almam gerek benim için oyundan ziyade render almak için renklerin doygunluğu önemli Sizce hangi monitör alınmalı?Aklımda birkaçı var

Twisted Minds 2K 165HZ Monitör​

ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A 27 inç 170Hz 1Ms QHD IPS G-Sync Gaming Monitör​

bunlar nasıl bu iyi diyebilirsiniz.Bunları alma bunu kullandım şu daha iyi gibi fikir verebilirseniz sevinirim.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ercan Ziyanak

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

viewsoniclere de bakabilirsin istersen orada vp serisi vardı sanırım profesyonel kullanım için

evet

viewsoniclere de bakabilirsin istersen orada vp serisi vardı sanırım profesyonel kullanım için
https://www.hepsiburada.com/viewson...ASHIVWzKiAEKb3BJSZ0aAllpEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bunun gibi

hatta bu son attığım viewsonic iyi duruyor baya proart yerine bunu almak daha mantıklı sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ercan Ziyanak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vp2756-2k-27-ips-2k-qhd-pantone-onayli-fotograf-produksiyon-tasarim-monitoru-p-HBCV00000SSGX7?magaza=Proof Teknoloji&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.shop.camp6458424908adgr77966058715&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQjwqNqkBhDlARIsAFaxvwwwHM_dAGw2JZfuzjHSyqjqs9fFHdPuKy18ASHIVWzKiAEKb3BJSZ0aAllpEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bunun gibi

hatta bu son attığım viewsonic iyi duruyor baya proart yerine bunu almak daha mantıklı sanırım
wiew sonic makul görünüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ercan Ziyanak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynen hocam iyiymiş baya o ama dci p3 falan çalışıyorsanız oranı nedir bilmiyorum bunun, almadan önce bakarsınız zaten
yok hocam video montajı için değil de mimarlık için lazım Autocad,Lumion vs gibi programlar için alacağım.

aynen hocam iyiymiş baya o ama dci p3 falan çalışıyorsanız oranı nedir bilmiyorum bunun, almadan önce bakarsınız zaten

@oaK´ hocam sizi bu konuya davet etmek istiyorum uzun uğraşlar sonucu bu sistemi toplamaya karar verdim fikirlerinizi önemsiyorum bir bakarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Top Bottom