Neler Yeni

8.000 TL Bütçe ile bilgisayar

fujiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
devrim
Bütçe
8000
Arkadaşlar merhaba 8.000 tl bütçem var Abdullah hocanın çıkartacağı sistemi bekledim ama bütçemi aştığı için artık bir sistem almak istiyorum yakın zamanda çıkacak sistemde yok sanırım. Varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

3 Sistem arasında kaldım 3.cü sistemi seçmemin sebebi eğer derseniz bu fiyat farkına deymez al gitsin benim için daha iyi olur monitör almaya param kalır.

Oynayacağım oyunları söyliyim sizde fikirlerinizi daha rahat paylaşın.
Knight Online - Pubg Mobile Emülatör - Cs:go - Valorant - Ets2 - Gta 5 Online

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Arkadaşlar merhaba 8.000 TL bütçem var Abdullah hocanın çıkartacağı sistemi bekledim ama bütçemi aştığı için artık bir sistem almak istiyorum yakın zamanda çıkacak sistemde yok sanırım. Varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

3 Sistem arasında kaldım 3.cü sistemi seçmemin sebebi eğer derseniz bu fiyat farkına deymez al gitsin benim için daha iyi olur monitör almaya param kalır.

Knight Online - PUBG Mobile Emülatör - Cs:go - Valorant - Ets2 - Gta 5 Online
Ayın 28'inde pchocası 6000-7000 arası muhtemelen 3600+1660 süperli bir sistem çıkaracak .

ShekerPare

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Alp Eren
bekleyin bence o fiyata r5 2060 r5 3600 gelebilir bi kaç haftaya

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Arkadaşlar merhaba 8.000 TL bütçem var Abdullah hocanın çıkartacağı sistemi bekledim ama bütçemi aştığı için artık bir sistem almak istiyorum yakın zamanda çıkacak sistemde yok sanırım. Varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Knight Online - PUBG Mobile Emülatör - Cs:go - Valorant - Ets2 - Gta 5 Online
Biraz bekleyin daha güzel sistemler çıkacak:)

fujiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
devrim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 8k bütçe ile 2060 almak zaten çok istiyorum şuanki dönemde 1 hafta 10 gün daha bekliyeceğim saolun varolun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,919
Üyeler
152,978
Son üye
cerbito
Top Bottom