Neler Yeni

8 plus muadili telefon önerisi

Receb İvedik

80+ Bronze
Bütçe
6000
Arkadaşlar telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum . Aklımda 8 plus var ama yenilenmiş modeller 6500 civarı , 2. el modeller 5.500 civarı . bu fiyat aralığında önerebileceğiniz telefon varmı .

Kriterlerim ;

Kamerasının güzel olması

Apple istememin ana nedeni işletim sisteminin seri olması iphone 6 bile redmi note 8 prodan daha seri geliyor arayüzü o yüzden arayüzünün seri olması

iphone 8 , se gibi modeller ekranı küçük olduğu için kullanamam ellerim aşırı büyük .

onun dışında kaliteli bir ekranı olması benim için en büyük artısı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Kemal Can Kaltsak
Arkadaşlar telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum . Aklımda 8 plus var ama yenilenmiş modeller 6500 civarı , 2. el modeller 5.500 civarı . bu fiyat aralığında önerebileceğiniz telefon varmı .

Kriterlerim ;

Kamerasının güzel olması

Apple istememin ana nedeni işletim sisteminin seri olması iphone 6 bile redmi note 8 prodan daha seri geliyor arayüzü o yüzden arayüzünün seri olması

iphone 8 , se gibi modeller ekranı küçük olduğu için kullanamam ellerim aşırı büyük .

EN MANTIKLI BÜTÇENE X ÇIKIYO BAŞKA BİŞEY YOK KRAL

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr

Kriterlerim ;

Kamerasının güzel olması

iPhone kullandıktan sonra Androide geçmek baya zor olur o bütçeye temiz iPhone X bulabilirsin aslında. (11 de bulunur)

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
Bence IPhone'un Android'de muadili yoktur. Apple telefonlar kendince bir imparatorluk. Ben Android kullanıyorum çünkü param yetmiyor :))

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Temiz 2. el 8 Plus'tan daha iyisi yok o bütçede.
X de olabilir ama biraz riskli cihaz.

Android muadili diye bir şey yok, iPhone iPhone'dur.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,672
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Bu fiyata 8 plus mantıklı bence 2. el olarak.

Top Bottom