Neler Yeni

apple mı samsung mu veya başka telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ismail derin
Bütçe
36000
arkadaşlar merhaba eski yadigar telefonumu deyiştirmek istiyorum max 36k bütçem var beni uzun yıllar götürmesini istiyorum kamera ekran benim önceliklerim şu anda samsung note 8 telefonu kullanmaktayım günümüze göre hayla yeterli bir kamerası ekranı var ancak aşırı derecede kasması ve depolaması az olduğu için deyiştirmek istiyorum dediğim gibi kamera erkarnın iyi olması önemli ancak hangi telefon alacağımda kararsızım 2. el iphone 14 de alabilirim arkadaşımdan alıcam yani cihaz iyi durumda yada samsung veya başka telefonda alabilirim sizlerin önerileri nelerdir sadice o telefonu kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim

şahin doğan

80+ Platinum
Sıfır olarak S23 ve iPhone 13 en mantıklı cihazlar. Ne yönden baktığına göre 13T'de iyi bir seçenek olabilir. Arkadaşının cihazının temiz olduğunu düşünüyorsan 14 alır geçerim.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Doğuş Akyürek
Kardeşim öncelikle Türkçenin içinden geçmişsin. Soruna gelecek olursam İphone alacaksan sıfır yerine temiz ikinci el öneririm şart değilse samsung s23 iyidir.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
arkadaşlar merhaba eski yadigar telefonumu deyiştirmek istiyorum max 36k bütçem var beni uzun yıllar götürmesini istiyorum kamera ekran benim önceliklerim şu anda samsung note 8 telefonu kullanmaktayım günümüze göre hayla yeterli bir kamerası ekranı var ancak aşırı derecede kasması ve depolaması az olduğu için deyiştirmek istiyorum dediğim gibi kamera erkarnın iyi olması önemli ancak hangi telefon alacağımda kararsızım 2. el iphone 14 de alabilirim arkadaşımdan alıcam yani cihaz iyi durumda yada samsung veya başka telefonda alabilirim sizlerin önerileri nelerdir sadice o telefonu kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim
S23 öneririm şahsen. Kendi deneyimime göre iPhone 13/14 den iyi cihaz iPhone 15 ile yarışır düzeyde. Bütçe yetiyorsa S24 de alabilirsin hatta. Ama 256GB olanlardan al 128GB alma derim şahsen.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
S23 öneririm şahsen. Kendi deneyimime göre iPhone 13/14 den iyi cihaz iPhone 15 ile yarışır düzeyde. Bütçe yetiyorsa S24 de alabilirsin hatta. Ama 256GB olanlardan al 128GB alma derim şahsen.
S23 hiç kullanamadım ama Samsung cihazlar bi kaç yıl sonra net bir şekilde bozuyor kendini. Kasma donma sorunları kamerasında ışık problemleri vs. S serisinin üst modellerinde düzeltildi diyorlar, sizde durum nasıl hocam?

Palo DAYI

80+ Silver
bende s23 almayı dusunuyorum sızce nasıl ?

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
ben şahsi olarak apple öneririm. özgürlük = kısıtlı bir güvenlik argümanı için samsung fakat kısıtlayıcı=mutlak güvenlik istersen apple. sistem anlamında da apple donanım anlamında da apple derim. fakat düz iphone alacaksan hiç alma. en az pro alman gerekecek çünkü günümüzde en çok para eden piyasası düşmeyen gerçi hepsi düşmüyor fakat teknoloji gibi yeniliklere önem veriyorsan samsungun yaptığı gibi en az pro almanı öneririm.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,429
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
S23fe kullanıcısı olarak s23 öneririm
256gb alın üstü size kalsın bu bütçede daha iyi telefon yoktur
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende s23 almayı dusunuyorum sızce nasıl ?
Telefondan istediğiniz şey ne olursa olsun öneririm

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Semih Aydın
Bu yazım becerisi ve Türkçe ile Apple alman senin için daha hayırlı olacaktır.
Özellikle sesle yazma olayına bayılacaksın :D

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali yılmaz
S23 hiç kullanamadım ama Samsung cihazlar bi kaç yıl sonra net bir şekilde bozuyor kendini. Kasma donma sorunları kamerasında ışık problemleri vs. S serisinin üst modellerinde düzeltildi diyorlar, sizde durum nasıl hocam?
lansmandan beri s23 kullanıyorum . şahsen hala ilk günkü gibi. dedikleri gibi bence iphone 15 ten bile fazla gideri var en azından benim tercihim bu yönde. ki bu teleon 24k bandında bulunabiliyor. istersn plus veya s24 alırsın ama bence gerek yok. o sorunlar yok gibi bişey artık. note 8 prodan geçtim bende . onun bile hala gideri var bence ki zamanının orta segmenti yani. net bi 4 yılı var diye düşünüyorum kendim için sonrada sıkılır değiştiririm :D

Palo DAYI

80+ Silver
S23fe kullanıcısı olarak s23 öneririm
256gb alın üstü size kalsın bu bütçede daha iyi telefon yoktur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondan istediğiniz şey ne olursa olsun öneririm
lansmandan beri s23 kullanıyorum . şahsen hala ilk günkü gibi. dedikleri gibi bence iphone 15 ten bile fazla gideri var en azından benim tercihim bu yönde. ki bu teleon 24k bandında bulunabiliyor. istersn plus veya s24 alırsın ama bence gerek yok. o sorunlar yok gibi bişey artık. note 8 prodan geçtim bende . onun bile hala gideri var bence ki zamanının orta segmenti yani. net bi 4 yılı var diye düşünüyorum kendim için sonrada sıkılır değiştiririm :D
ben encok pılden yana sorun yasarmıyım dıye dusunuyorum elımde m51 7000mah lık telefon war
ben daha cok kamera olsun 120 hz olsun bunlar ıcın gecmek ıstıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ismail derin
ben encok pılden yana sorun yasarmıyım dıye dusunuyorum elımde m51 7000mah lık telefon war
ben daha cok kamera olsun 120 hz olsun bunlar ıcın gecmek ıstıyorum
fazla sorun olmaz heralde ben yanımda 2 tane 10 000 lik powerbank taşıyorum şarjı 3 saat te bitiyor XD şu anki telefonumda

Palo DAYI

80+ Silver
Top Bottom