Neler Yeni

8 senelik TürkNet müşterisi olan ben Millenicom'a geçiyorum

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Bugün resmi olarak internetim bağlandı ve geçişim sağlandı. Şuanlık pingimin azıcık yükselmesi dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Onu da soracam zaten.
Ben de geçeceğim ama şüphelerim var 2 haftaya hadi bakalım hayırlısı.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Keptın

80+ Silver
Şuan tek soracağım soru müşteri hizmetleri nasıl ? En önemlisi bu.
Ttnet'de müşteri hizmetleri varda ne oluyorki, sorunu modeme ota .oka atıyorlar. (Birkaç gün/hafta) sonra kendiliğinden düzeliyor.

Ttnet'e geçseniz anlardımda, milleniye geçmenizin, sorununuz çözümü açısından bir faydası olacağını sanmıyorum.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ttnet'de müşteri hizmetleri varda ne oluyorki, sorunu modeme ota .oka atıyorlar. (Birkaç gün/hafta) sonra kendiliğinden düzeliyor.

Ttnet'e geçseniz anlardımda, milleniye geçmenizin, sorununuz çözümü açısından bir faydası olacağını sanmıyorum.
Neden?

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik

Arkadaşa demek istedin sanırım. Benim sorunum yok.
tek derdim hızlı ve tahütsüz bir internet kullanmak

mesut3467

80+ Bronze
Hocam bir öneride bulunmak istiyorum. Eğer bina yönetimi sıkıntı yapmayacaksa portu başka yerden farklı kablo ile bağlayabilirsin misalen ben öyle yaptım. Mevcut kabloyu kullanabiliyorsan ne mutlu kullanamiyorsan yenisini alman gerekecek.

Keptın

80+ Silver

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Hocam bir öneride bulunmak istiyorum. Eğer bina yönetimi sıkıntı yapmayacaksa portu başka yerden farklı kablo ile bağlayabilirsin misalen ben öyle yaptım. Mevcut kabloyu kullanabiliyorsan ne mutlu kullanamiyorsan yenisini alman gerekecek.
Nasıl yani hocam?

mesut3467

80+ Bronze
Bu tip durumlarda başının çaresine bakmak gerekiyor. Yapabilirsen bu işlemi kendinde yapabilirsin. Olay basit hattın hangi porttaysa bulup başka yerden geçirdiğim kabloyu oraya geri takacaksin.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
alt yapınız türk telekom ise yine araya aracı bir kurum sokmuş olacaksınız
Türk Telekom bedava internet verse kullanmam. Bilmem anlatabildim mi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tip durumlarda başının çaresine bakmak gerekiyor. Yapabilirsen bu işlemi kendinde yapabilirsin. Olay basit hattın hangi porttaysa bulup başka yerden geçirdiğim kabloyu oraya geri takacaksin.
Tam olarak kabloyu nereden nereye sokacağım. Binamın ankastresinden daireme bir kablo çekmemi mi söylüyorsun?

Top Bottom