Neler Yeni

800-1000₺ bilgisayar masası önerisi

CANNY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Rahman
Bütçe
1000
Arkadaşlar başlıktaki bütçe ile nin.120cm bilgisayar masası arayışındayım ceramical mobilya önermeyin göndermediler

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Baran Aygül
evideadan al cermicalı ben aldım gayet memnunum ama 160cm aldım ben. Baya dayanıklı 2 pc kullanıyorum sarsılma sallanma olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Metin Kandemir
İlgilendiği Kategoriler
Donanım-Elektrik,Elektronik-Tıbbi Cihaz Teknikeri- Kısacası elektronik olan her şey
evideadan al cermicalı ben aldım gayet memnunum ama 160cm aldım ben. Baya dayanıklı 2 pc kullanıyorum sarsılma sallanma olmuyor.
aynı ölçülerde bende de aynı masa nasıl sallanma olmuyor sizde ? langır lungur sallanıyor masa. duvara sabitledikten sonra sallanma sorunu geçti bende

CANNY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Rahman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Baran Aygül
aynı ölçülerde bende de aynı masa nasıl sallanma olmuyor sizde ? langır lungur sallanıyor masa. duvara sabitledikten sonra sallanma sorunu geçti bende
Montaj sırasında eklem yerlerinde açıklık kalmaması adına korumalı çekiçle iyice oturttum ben eklem yerleri tam oturmadıysa sallanabilir.

batmangat

80+
bende almayı düşünüyorum fakat direksiyon setimi tam oturtmam lazım onun içinde max 2.5-3cm masanın kalınlığı olması gerekiyor o masanın kalınlığı acaba kaç cm bilginiz var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve şuanda da %20 indirim varmış hepsiburada da

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Metin Kandemir
İlgilendiği Kategoriler
Donanım-Elektrik,Elektronik-Tıbbi Cihaz Teknikeri- Kısacası elektronik olan her şey
Montaj sırasında eklem yerlerinde açıklık kalmaması adına korumalı çekiçle iyice oturttum ben eklem yerleri tam oturmadıysa sallanabilir.
montaj usulüne uygun bir şekilde yapıldı arkadaşlar sıkılmamış vida yerine geçmeyen pabuç vs. yok. 160 cm masa sağa ve sola sallanıyor arkadaşlar ileri geri de bi sallanma yok. burada insanları yanlış yönlendirmeyin diye yazıyorum sadece

Top Bottom