Neler Yeni

Öneri 800 TL kulaklık önerisi

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Bütçe
800
1 yıl 1 aydır XPG Precog kullanıyordum, ancak pedinin kronik sorunundan ötürü iade işlemi başlattım ve iadem kabul edildi. Birkaç güne para elime geçecek, ben de şimdiden konu açayım kafamda fikir oluşsun dedim.

Bütçe duruma göre 850 TL'ye esneyebilir, tabii buna değmesi gerekiyor.

İstediklerim;
1- Pedinin kesinlikle suni deri olmaması, yani sünger vs. olabilir terletmemesi ve yırtılacak yapıda olmaması.
2- Ses ve mikrofon kalitesi, yazılımdan ötürü 7.1 olayı büyük ihtimalle iyi olacaktır ancak yine de eklemek istedim.
3- Bu olmasa da olur dediğim bir şey, eğer kulaklık kablosuz ve kaliteliyse kabul edebilirim. Tabii üstte bahsettiğim gibi olmak şartıyla.

Benim gözüme çarpan kulaklıklar;

Creative Sound markasının kulaklığı müthiş duruyor açıkçası, ancak bunlar dediğim gibi gözüme çarpanlar. İlla ki bu konuda bilgili insanlar olacaktır, ben uzun bir süredir piyasa araştırması vs. yapmadığım için çok bilmiyorum.
Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

T.P.G.

80+ Titanium
1 yıl 1 aydır XPG Precog kullanıyordum, ancak pedinin kronik sorunundan ötürü iade işlemi başlattım ve iadem kabul edildi. Birkaç güne para elime geçecek, ben de şimdiden konu açayım kafamda fikir oluşsun dedim.

Bütçe duruma göre 850 TL'ye esneyebilir, tabii buna değmesi gerekiyor.

İstediklerim;
1- Pedinin kesinlikle suni deri olmaması, yani sünger vs. olabilir terletmemesi ve yırtılacak yapıda olmaması.
2- Ses ve mikrofon kalitesi, yazılımdan ötürü 7.1 olayı büyük ihtimalle iyi olacaktır ancak yine de eklemek istedim.
3- Bu olmasa da olur dediğim bir şey, eğer kulaklık kablosuz ve kaliteliyse kabul edebilirim. Tabii üstte bahsettiğim gibi olmak şartıyla.

Benim gözüme çarpan kulaklıklar;

Creative Sound markasının kulaklığı müthiş duruyor açıkçası, ancak bunlar dediğim gibi gözüme çarpanlar. İlla ki bu konuda bilgili insanlar olacaktır, ben uzun bir süredir piyasa araştırması vs. yapmadığım için çok bilmiyorum.
Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Creative ya da normal Blackshark V2 bakabilirsin, X değil.
Fusion 300 kablosu sıkıntılıydi diye biliyorum.
H5 ve HP hk. bilgim yok fakat muhtemelen daha kötüdür bunlardan.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Senin attıklarının arasından Razer mantıklı gibi duruyor ama bu attığım kulaklık Razer kulaklığın V2 X olan modelinden iyi

PustiKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
İsim
Emre Aygan
Top Bottom