Neler Yeni

8000 TL'ye telefon önerisi

An1l_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Anıl
Bütçe
8000
Selamunaleyküm, hayırlı günler başlıkta belirtmiş olduğum üzere bütçeme göre telefon arayışındayım. Aklımda bir kaç model var a24, s20fe amma velakin s20 fe'yi yenilenmiş olarak almayı düşünüyorum benim için önemli olan bir telefonda yazılımı ve kamerası; durum değerlendirmesi yapıp almak istiyorum. Siz de öneri de bulunursaniz sevinirim.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
bitmiyobxe
Selamunaleyküm, hayırlı günler başlıkta belirtmiş olduğum üzere bütçeme göre telefon arayışındayım. Aklımda bir kaç model var a24, s20fe amma velakin s20 fe'yi yenilenmiş olarak almayı düşünüyorum benim için önemli olan bir telefonda yazılımı ve kamerası; durum değerlendirmesi yapıp almak istiyorum. Siz de öneri de bulunursaniz sevinirim.
Samsung m15 veya m34.
Bu bütçede bunlardan baska yok.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
852
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Sıfır için: https://n11.com/urun/samsung-galaxy...p_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
2. el için: S20 FE veya bulunabilirse S21 FE.

Top Bottom