Neler Yeni

Maksimum 8000 TL Telefon Tavsiyesi

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
- Mi serisinde sahip olduğu MIUI yazılımından dolayı her gün yeni bir problem çıkıyor. Ha bire donmalar, ana ekranda uygulama ikonların görünmemesi, kısa sürede gittikçe artan pil ömür kaybı ve sayamayacağım sayısız sorun.
3 yıla yakındır MI 9T Pro kullanıyorum sıfır sıkıntı yaşadım. Ne bir donma ne bir arayüz sıkıntısı. Hiçbir şey olmadı. Batarya ilk günkü gibi. Fazla ön yargılısın.

Gilean34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen-Kayan
8/256 Gb olan modeli almanızı öneririm. S21 için o kadar zahmete girmenize gerek yok. Hatta bekleyebilirseniz S21 Fe piyasaya çıktığında onu da düşünebilirsiniz.
O konu da şöyle bir şüphem var bir haber okumuştum ismini vermeyen bir samsung yetkilisi çip sorunundan ve s21 serisinin kendi deyimleriyle ucuz olan telefonu s21 piyasa da oldugundan dolayi s21 fe’nin iptal edilebilecegini söylemişti bundan dolayi aslinda onu beklemek konusunda emin degilim ve tarihi de belli degil

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
O konu da şöyle bir şüphem var bir haber okumuştum ismini vermeyen bir samsung yetkilisi çip sorunundan ve s21 serisinin kendi deyimleriyle ucuz olan telefonu s21 piyasa da oldugundan dolayi s21 fe’nin iptal edilebilecegini söylemişti bundan dolayi aslinda onu beklemek konusunda emin degilim ve tarihi de belli degil
Ocak ayı gibi tanıtılacağını okumuştum en son. Çip sıkıntısını bir şekilde hallettiler sanırım. Yani şuanlık haberler o şekilde. Ama alırsanız 8/256 almanızı öneririm. Ben de aynı şekilde telefon arayışındayım 2 ay süredir. S20 Fe alacaktım fakat S21 FE ya da kayıtlı Oneplus 9 Pro alsam mı diye düşüncelere girdim ve o şekilde kaldı. Daha sonrasında yükselen kurlar ile birlikte de hala beklemedeyim.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
3 yıla yakındır MI 9T Pro kullanıyorum sıfır sıkıntı yaşadım. Ne bir donma ne bir arayüz sıkıntısı. Hiçbir şey olmadı. Batarya ilk günkü gibi. Fazla ön yargılısın.
Ön yargılı falan değilim. Türkiyede kimsenin Xiaomi adını duymadığı zamanda bende Redmi 3 Pro vardı. (2016)
5 yıldır hem gözlemleyen hem de kullanan birisiyim Xiaomi'yi. Gerek Mi 8 Lite olsun gerek Note 9 Pro gerek Mi 9T olsun gerek de Mi 6, Mi 8 ve Mi 9 olsun kullandım/deneyimledim Xiaomi'yi. Sizin gözardı ettikleriniz dahil bir sürü problemi var yazılımının. En azından problem olmasa bile sırf ucuz (!) diye ayarlar kısmına reklam bile koyuyorlar. Tekrar söylüyorum, bu bi problemi değil fakat böyle bir yazılım sence ne kadar güzel? Ha bu arada kendini kandırmanın kimseye faydası yok, sen de biliyorsun batarya performansının düştüğünü. Senin bir problem yaşamaman beni değil de seni ön yargılı yapar dostum. :) (Tabi gerçekten yaşamadıysan :ROFLMAO: )

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ön yargılı falan değilim. Türkiyede kimsenin Xiaomi adını duymadığı zamanda bende Redmi 3 Pro vardı. (2016)
5 yıldır hem gözlemleyen hem de kullanan birisiyim Xiaomi'yi. Gerek Mi 8 Lite olsun gerek Note 9 Pro gerek Mi 9T olsun gerek de Mi 6, Mi 8 ve Mi 9 olsun kullandım/deneyimledim Xiaomi'yi. Sizin gözardı ettikleriniz dahil bir sürü problemi var yazılımının. En azından problem olmasa bile sırf ucuz (!) diye ayarlar kısmına reklam bile koyuyorlar. Tekrar söylüyorum, bu bi problemi değil fakat böyle bir yazılım sence ne kadar güzel? Ha bu arada kendini kandırmanın kimseye faydası yok, sen de biliyorsun batarya performansının düştüğünü. Senin bir problem yaşamaman beni değil de seni ön yargılı yapar dostum. :) (Tabi gerçekten yaşamadıysan :ROFLMAO: )
Hiçte göz ardı falan yapmıyorum olanları söylüyorum. Yazılımda bu zamana kadar en ufak sıkıntı yaşamadım. Global sürüm kullanıyorum, güncellemeleri geldiğinde yaparım sürekli. Ayrıca bahsettiğin reklam olayları falan da benim telefonumda yok. Hiçbir reklama rastlamadım ben. Batarya performansında düşüklük yok hala 10-12 saat arası ekran süresi alıyorum ki ilk aldığımda da böyleydi.

Gilean34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen-Kayan
Dostlar an itibariyle iphone 11 cihazımı 7400 TL ye satmış bulunmaktayım ve s20 fe 256gb almayı düşünüyorum telefonun oyun oynanmadığı takdirde kaç saat ekran saati veriyor ve ısınma durumları nedir yardımcı olur musunuz

Top Bottom