Neler Yeni

Maksimum 8000 TL Telefon Tavsiyesi

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
En İyi Cevap
3
Hocam siz de konuşma biçiminizi düzeltin lütfen.
Kurallara bir bakın markalara önyargınız yzünden çöp tarzı şeyler yazmak yasak. Xiaomi Mİ serisi samsunglardan daha az yazılımsal sıkıntı çıkarıyor 2 adet samsung cihaz var evimizde her gün bug yaşıyoruz ki kullanıcı dönüşlerindende yeterince biliniyor. FANBOY.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kurallara bir bakın markalara önyargınız yzünden çöp tarzı şeyler yazmak yasak. Xiaomi Mİ serisi samsunglardan daha az yazılımsal sıkıntı çıkarıyor 2 adet samsung cihaz var evimizde her gün bug yaşıyoruz ki kullanıcı dönüşlerindende yeterince biliniyor. FANBOY.
1- Kuralları biliyorum.
2- Önyargım yok.
3- Çöp yazmadım.
4- Mi serisinde sahip olduğu MIUI yazılımından dolayı her gün yeni bir problem çıkıyor. Ha bire donmalar, ana ekranda uygulama ikonların görünmemesi, kısa sürede gittikçe artan pil ömür kaybı ve sayamayacağım sayısız sorun.
5- Samsunglarda problem az oluyor, hele ki yazılımsal problem. Olunca da ertesi güncelleme ile düzeltiliyor fakat Xiaomi öyle yapmıyor.
6- Ben fanboy falan değilim.
7- Konuşma tarzınızı değiştirin lütfen, karşınızda bir çocuk ya da hesaba alınmayacak biri yok. Lütfen saygılı olun forumda.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dostlar öncelikle merhabalar başlıkta da belirttiğim üzere maksimum 8000 TL bütçem var ve ANDROİD telefon tavsiyelerinizi nedenleri ile beraber bekliyorum Xiaomi, Poco ve iPhone lütfen tavsiye etmeyin İOS işletim sistemini sevmiyorum. Telefonu kullanış amacımdan bahsetmem gerekirse:

-Benim için öncelik ekran diyebilirim telefonda Youtube, Netflix gibi platformlarda dolaşmayı çok severim
-bir diğer önceliğim ise stabilite bunu da şöyle açıklayayım ben bir telefon aldığım zaman ortalama 4 yıl kullanırım ve telefonu aldıktan sonra 4 yıl boyunca yavaşlamasını istemiyorum açıkçası
-üçüncü önceliğim ise batarya diyebilirim telefonu aldıktan 2 sene sonra batarya değişimi yapabilirim fakat bu 2 yıl boyunca 1 günü çıkarması çok önemli
-Telefonda asla oyun oynamam ve nefret ederim telefonda oyun oynamaktan o yüzden oyun performansı hiç önemli değil sadece 101 , Sudoku gibi basit oyunlar oynarım
-Arka kameradan ziyade ön kamera ile Özçekim fotoğraflar çekmeyi severim

Benim aklımdaki modelleri söylemem gerekirse
Samsung Galaxy S20 FE Snapdragon+Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Note 20
Samsung Galaxy S20

Zamanını ayırıp tavsiye de bulunanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum, iyi forumlar dilerim.

Eskiden kullandığım cihazlar: Samsung Galaxy Young (4 yıl), Samsung Galaxy Note 3 (5 yıl) , Samsung Galaxy A50 (3 yıl) ( Evet sadece Samsung Kullandım :D )
OnePlus 8

Gilean34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alperen-Kayan
s20 ile note 20 arasından sizce hangisi daha mantıklı olur kriterlerime bakıldığı zaman

smsísmαíl

80+ Silver
S20FE Snapdragon 865

JokerAllame

80+ Silver
Usta normalde 3 5 günlük kullanıcıdır diye mesaj yazmazdım ama şurada 1000 mesajın var üslubun falan çok yanlış belirli bir zaman geçirmişsindir forumda bir yargıyı bu kadar kötüleyip düşmanınmış gibi davranmak çok yanlış.

rech

80+ Bronze
Dostlar öncelikle merhabalar başlıkta da belirttiğim üzere maksimum 8000 TL bütçem var ve ANDROİD telefon tavsiyelerinizi nedenleri ile beraber bekliyorum Xiaomi, Poco ve iPhone lütfen tavsiye etmeyin İOS işletim sistemini sevmiyorum. Telefonu kullanış amacımdan bahsetmem gerekirse:

-Benim için öncelik ekran diyebilirim telefonda Youtube, Netflix gibi platformlarda dolaşmayı çok severim
-bir diğer önceliğim ise stabilite bunu da şöyle açıklayayım ben bir telefon aldığım zaman ortalama 4 yıl kullanırım ve telefonu aldıktan sonra 4 yıl boyunca yavaşlamasını istemiyorum açıkçası
-üçüncü önceliğim ise batarya diyebilirim telefonu aldıktan 2 sene sonra batarya değişimi yapabilirim fakat bu 2 yıl boyunca 1 günü çıkarması çok önemli
-Telefonda asla oyun oynamam ve nefret ederim telefonda oyun oynamaktan o yüzden oyun performansı hiç önemli değil sadece 101 , Sudoku gibi basit oyunlar oynarım
-Arka kameradan ziyade ön kamera ile Özçekim fotoğraflar çekmeyi severim

Benim aklımdaki modelleri söylemem gerekirse
Samsung Galaxy S20 FE Snapdragon+Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Note 20
Samsung Galaxy S20

Zamanını ayırıp tavsiye de bulunanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum, iyi forumlar dilerim.

Eskiden kullandığım cihazlar: Samsung Galaxy Young (4 yıl), Samsung Galaxy Note 3 (5 yıl) , Samsung Galaxy A50 (3 yıl) ( Evet sadece Samsung Kullandım :D )
Xiaomi gibi markaları niye istemiyorsun?

En İyi Cevap
3
Usta normalde 3 5 günlük kullanıcıdır diye mesaj yazmazdım ama şurada 1000 mesajın var üslubun falan çok yanlış belirli bir zaman geçirmişsindir forumda bir yargıyı bu kadar kötüleyip düşmanınmış gibi davranmak çok yanlış.
Biri senin dediklerini yaptığı için öyle yazdım dalga mı geçiyorsun?

Gilean34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alperen-Kayan
Xiaomi gibi markaları niye istemiyorsun?
Şöyle söyleyeyim yazılım ve arayüz olarak 4 yıl boyunca diğer markalara nazaran daha fazla sorun yaşarım diye düşünüyorum yanlış düşünüyor olabilirim bu konu da bir iddiam yok fakat 11 yıldır samsung da hiç bir sorun yaşamadım o yüzden macera da aramak istemiyorum ama görüşlerinizi almak isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

650 euro'luk bir fiyat etiketine sahip hem bütçemi aşar hemde dediğim gibi pek ısınamıyorum xiaomi markasına

Mr.Beast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Binbaşı Ozi
Bunlar olabilir. Hocam.

Top Bottom