Neler Yeni

Yardım 8000TL Telefon önerisi

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Emirhan Trm
Arkadaşlar bütçem bu bir kuruş üstüne çıkamam benim istediğim özellikle xiaomi markalı bir telefon istiyorum lakin iyi olanlarına eski birde iphone 14 pro dan geçiş yapacağım samsung a24 gözüme fena gelmedi aynı zamanda note 10s ancak eski güncelleme yada kasma donma yapabilirim en düşükte redmi 10 2022 modeli kasma donma istemiyorum yada en az yapsın bataryası uzun gitsin oyunları kaldırsın bir kaç tane oyun oynuyorum o kadar sizce bu bütçemde yeni olarak hangisini alabilirim?

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Emirhan Trm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar acil cevap alabilir miyim?

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Emirhan Trm

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Hocam sıfır almak istiyorum seneye bu aylara kadar kullanacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donmayacak kasmayacak bir ürün s20fe hem devri bitti hemde 2.el olarak almam.
Yani hocam 8000 bütçe ile camon 19 pro olabilir o zaman camon 18 i geçici telefpn olarak kullandım bende anneme verdim sonra üzmemişti beni 19 pro da iyi telefon geçen medimarktta 8000 civarı bir fiyatı vardı galiba

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Emirhan Trm
Yani hocam 8000 bütçe ile camon 19 pro olabilir o zaman camon 18 i geçici telefpn olarak kullandım bende anneme verdim sonra üzmemişti beni 19 pro da iyi telefon geçen medimarktta 8000 civarı bir fiyatı vardı galiba
A23 ve note 10s için ne diyorunuz?

Diğer arkadaşlarda fikir verebilse.

Son düzenleme:

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
A23 ve note 10s için ne diyorunuz?

Diğer arkadaşlarda fikir verebilse.
note 10s güncelliği yitiricek fakat güzel telefondur önerebilirim gcam ile güzel iş çıkartıyor

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Emirhan Trm
note 10s güncelliği yitiricek fakat güzel telefondur önerebilirim gcam ile güzel iş çıkartıyor
Güncelleme gelmeyecekse bakmayayim.

Başka note 12 var onda da çift hoparlör yok kötü müdür bilemiyorum.

Mi 10 2022 var 6 bin tl ona ne diyorsunuz.

Hocam yönlendirme yapabilirmisiniz?

Son düzenleme:

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Güncelleme gelmeyecekse bakmayayim.

Başka note 12 var onda da çift hoparlör yok kötü müdür bilemiyorum.

Mi 10 2022 var 6 bin TL ona ne diyorsunuz.

Hocam yönlendirme yapabilirmisiniz?
mi serisinde düz cihazlardan uzak durmanızı öneririm note 12 note 10s den 120 hz farkı dışında daha kötü cihaz alınmaz note 10s den yana benim tercihim taş gibi cihaz açıkçası

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Musa ÖZ
Arkadaşlar bütçem bu bir kuruş üstüne çıkamam benim istediğim özellikle xiaomi markalı bir telefon istiyorum lakin iyi olanlarına eski birde iphone 14 pro dan geçiş yapacağım samsung a24 gözüme fena gelmedi aynı zamanda note 10s ancak eski güncelleme yada kasma donma yapabilirim en düşükte redmi 10 2022 modeli kasma donma istemiyorum yada en az yapsın bataryası uzun gitsin oyunları kaldırsın bir kaç tane oyun oynuyorum o kadar sizce bu bütçemde yeni olarak hangisini alabilirim?
Zamlanmasa note 10 pro önerirdim şuan önerebileceğim tek cihaz note 10s

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Emirhan Trm
Zamlanmasa note 10 pro önerirdim şuan önerebileceğim tek cihaz note 10s
Hocam beyaz rengi mükemmel alacağım lakin güncelleme bitecek diyorsunuz güncel bir şey bakayim dediğimde a24 den başka seçenek yok.

mi serisinde düz cihazlardan uzak durmanızı öneririm note 12 note 10s den 120 hz farkı dışında daha kötü cihaz alınmaz note 10s den yana benim tercihim taş gibi cihaz açıkçası
düz 10 çok mu kötü 1 sene kullanacağım birde donma kasma çok olmasın diye önerirmisin epey de kasma yok denildi bir çift hoparlör olması bana göre avantaj.

Note 12 yeni bir cihaz tek eksi hoparlör olmaması ve 120hz yapacaklarına 90 hz çift olsaymış daha iyi olurmuş.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Musa ÖZ
Hocam beyaz rengi mükemmel alacağım lakin güncelleme bitecek diyorsunuz güncel bir şey bakayim dediğimde a24 den başka seçenek yok.

düz 10 çok mu kötü 1 sene kullanacağım birde donma kasma çok olmasın diye önerirmisin epey de kasma yok denildi bir çift hoparlör olması bana göre avantaj.

Note 12 yeni bir cihaz tek eksi hoparlör olmaması ve 120hz yapacaklarına 90 hz çift olsaymış daha iyi olurmuş.
Note 12 pro rezil bir cihaz note 10 pro nun 2023 versiyonu

Lorfselo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Yusuf
troll müsünüz 14 prodan bunlara geçilir mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,863
Üyeler
150,172
Son üye
thorfinn128
Top Bottom