Neler Yeni

800tl Mouse önerisi.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,074
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Bütçe
800
Merhaba, 800tl bütçem var ve alınabilcek fiyatını hakedecek mouse arıyorum. elim 18 cm. SS prime elime çok iyi oturuyor Razer cobra ve rival 3 elime küçük geliyor. İkinci el (sitesi) sıfır farketmez, ikinci el sitesinden olacaksa (sıfır) mümkünse ankara içi bulunamazsa tüm türkiyeden sahibinden sitesinden mouse önerisi yapar mısınız?
Ets2 cs2 apex gibi oyunlar oynuyorum.

Bünyamina

80+ Platinum
Merhaba, 800tl bütçem var ve alınabilcek fiyatını hakedecek mouse arıyorum. elim 18 cm. SS prime elime çok iyi oturuyor Razer cobra ve rival 3 elime küçük geliyor. İkinci el sıfır farketmez, ikinci el olacaksa mümkünse ankara içi bulunamazsa tüm türkiyeden sahibinden sitesinden mouse önerisi yapar mısınız?
Ets2 cs2 apex gibi oyunlar oynuyorum.
Sıfır mouse almanda fayda var bence. Standart oyuncuysan elin orta uzunsa rival 3 mükemmel tercih. Benim mouse geçen hafta bozuldu 2 yıl olmak üzereydi sıfırı ile değişim imkanı verdiler. Satış sonrası destekleri de mükemmel. Daha ne olsun. :D

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,074
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfır mouse almanda fayda var bence. Standart oyuncuysan elin orta uzunsa rival 3 mükemmel tercih. Benim mouse geçen hafta bozuldu 2 yıl olmak üzereydi sıfırı ile değişim imkanı verdiler. Satış sonrası destekleri de mükemmel. Daha ne olsun. :D
despec bilgisayar beni nefret ettirdi o kadar rezil servisleri var ki 20 günde sonuçlandı mouse incelemesi, sıfır 800e kaliteli mouse yok herhangi bir model vesaire belirtmemişsiniz. rival 3 ergonomisi çok kötü baş parmak ile işaret parmağına doğru yükselen prime gibi mouse arıyorum sahibinden gibi sitelerde sıfır olup trendyol hb gibi sitelerden daha ucuza satılabiliyor.

Bünyamina

80+ Platinum
despec bilgisayar beni nefret ettirdi o kadar rezil servisleri var ki 20 günde sonuçlandı mouse incelemesi, sıfır 800e kaliteli mouse yok herhangi bir model vesaire belirtmemişsiniz. rival 3 ergonomisi çok kötü baş parmak ile işaret parmağına doğru yükselen prime gibi mouse arıyorum sahibinden gibi sitelerde sıfır olup trendyol hb gibi sitelerden daha ucuza satılabiliyor.
Rival 3 den bahsediyorum ben. Ben memnun kaldım 3 iş gününde sürecim tamamlandı. Bu hafta içinde de aldığım yerden sıfır rival 3 gelecek.
Deneyimlerimi aktardım. Sen öyle şeyler yaşamısın ama benim aldığım deneyim süper. Burada da bir çok kişinin olumlu dönüş aldıklarını görüyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

attackshark x3
Aradığın özellikteki mouse bu olmalı. Bu mouse çok öneriyorlar. 2. el bulabilirsin diye düşünüyorum bütçene.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,446
Üyeler
155,256
Son üye
donsa
Top Bottom