Neler Yeni

850w power önerisi yapabilirmisiniz

ulubeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Eren Ulu
Bütçe
3000
Selamlar, kasım indirimlerinde AMD rx 6900xt ekran kartı aldığım için psu yükseltmesi yapmak zorundayım. İşlemcim amd R5 3600 ama bir kaç ay sonra 5800x3d ye geçicem o yüzden 850w sağlam bir psu almak istiyorum, araştırıp 3 adet bulduğum psu mevcut;

bunlar arasında kararsız kaldım, bunlar dışında önerebileceğiniz modellerde olabilir, max bütçe 3k.

ulubeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Eren Ulu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Can...

80+ Platinum
Selamlar, kasım indirimlerinde AMD rx 6900xt ekran kartı aldığım için psu yükseltmesi yapmak zorundayım. İşlemcim amd R5 3600 ama bir kaç ay sonra 5800x3d ye geçicem o yüzden 850w sağlam bir psu almak istiyorum, araştırıp 3 adet bulduğum psu mevcut;

bunlar arasında kararsız kaldım, bunlar dışında önerebileceğiniz modellerde olabilir, max bütçe 3k.
attıkların arasında fsp almanı öneririm

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
high power ile thermaltake arasında seçin işte. İkiside aynı seviyede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

FSP'de fena olmayabilir ama hiç kullanmadım kullanmadığım ürün hakkında yorum yapmam

ulubeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Eren Ulu
high power ile thermaltake arasında seçin işte. İkiside aynı seviyede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

FSP'de fena olmayabilir ama hiç kullanmadım kullanmadığım ürün hakkında yorum yapmam
Aslında konuyu açmadan önce BitFenix ve FSP arasında gidip geliyordum bakalım başka fikri olan konuya cevap yazacak mı ona göre yarın karar verip satın alacam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Saki Çelikten
Hocam FSP bazı modelleri harici alınır diyorlar yorumları oku kronik sorun olabiliyor sanırım bazı modellerde. Thermaltake de az çok duyduğum bir marka ama ilkini ilk defa duyuyorum 😂😂. Sinerjiden geçen monitor almıştım mail yoluyla müşteri hizmetleri çok iyi iade için uğraşmıştım sağolsunlar kabul ettiler ancak telefonla aradığımda acmiyorlar genelde tam küfür ettiğim sıra açmıştı kadın çalışan bu da böyle bir anım 😅

ulubeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Eren Ulu
Hocam FSP bazı modelleri harici alınır diyorlar yorumları oku kronik sorun olabiliyor sanırım bazı modellerde. Thermaltake de az çok duyduğum bir marka ama ilkini ilk defa duyuyorum 😂😂. Sinerjiden geçen monitor almıştım mail yoluyla müşteri hizmetleri çok iyi iade için uğraşmıştım sağolsunlar kabul ettiler ancak telefonla aradığımda acmiyorlar genelde tam küfür ettiğim sıra açmıştı kadın çalışan bu da böyle bir anım 😅
BitFenix hakkında zaten çok fazla kaynak yok ama tier A psu olarak geçiyor listelerde ve multi rail bi psu.

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
Tier listlere çok bakmayın. Bir ara gigabyte markalı bir saatli bomba yüksek tier deydi.

ulubeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Eren Ulu
FSP Hydro G Pro 850W alındı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri