Neler Yeni

🔥İndirim 899TL Gametech Mesh Bilgisayar Kasası 4x120mm Rainbow Fan

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
n11'den GAMETECH FORTES 4x120mm Fanlı Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,861
İsim
Hacı
Kupon + Nays ile baya uyguna gelir.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,717
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
%10 Teknoloji kuponu+ Nays ile güzel kombo olur. İhtiyacı olan için iyi mesh kasa olması vb.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ali hezen
Satici sikintili arkadaslar daha once psu larda sikinti yaratmisti herkese farkli urun gondermisti dikkatli olun

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Valla artık ben önermiyorum aga. Son ekran kartı sıcaklık muhabbetinden sonra. O kasa hala evde duruyor sistem bile toplamıyorum. Aynı marka değiller ama alacaksanız fanda almanız lazım. Bana gelen model sorunlu olabilir belki. Fakat ön yargı olmasın diye görüntüsünü beğendiğim diye almıştım. Artık almam sanırım. Neredeyse bedava diyebileceğimiz paralarda olması lazım ki alalım. Önü mesh olmayan Rampage X-MAX diye bir kasa var elimde 2 tane bitfenix kasa fanı vardı boşta onlarıda taktım 3 fanla birlikte çok daha serin.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Ömer Murat KARACA
Satici sikintili arkadaslar daha once psu larda sikinti yaratmisti herkese farkli urun gondermisti dikkatli olun
Hem face üzerinden havale sonrası kargo şeklinde, hemde N11 üzerinden 5-6 kere kasa alışverişim oldu firmayla. Hiçbir sorun yaşamadım.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Batuhan
Kule tipi soğutucuyu kurtarır mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ali hezen
Hem face üzerinden havale sonrası kargo şeklinde, hemde N11 üzerinden 5-6 kere kasa alışverişim oldu firmayla. Hiçbir sorun yaşamadım.
Bu grupta daha once psu satti bu firma cok kiside aldi ama sonrasinda herkese farkli urun vonderdi sonrasinda herkes iade ile ugrasti bende dahil

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Ömer Murat KARACA
Bu grupta daha once psu satti bu firma cok kiside aldi ama sonrasinda herkese farkli urun vonderdi sonrasinda herkes iade ile ugrasti bende dahil
R5 5600 de almıştık arkadaşa. Bu kadar alışverişte sorun yaşamayınca belirtmek istedim. Geçmiş olsun hocam 🙏

Top Bottom