Neler Yeni

8K bütçem var hangi konsolu almalıyım

Ahmet09

80+ Bronze
8k bütçem var. İkinci el düşünüyorum. Playstation mu Xbox mu almalıyım? Hangi modelleri önerirsiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
onur
modelden ziyade oynamak istediğin oyunlara göre al bence. xboxta gamepassden faydalanabilirsin yine oyun amaçlı ama konsol hiç kullanmadığım için hangisi daha iyidir diyemem

Erimtan

80+ Bronze
İkinci el xbox series s düşünülebilir.

asko56

80+ Silver
8k bütçem var. İkinci el düşünüyorum. Playstation mu Xbox mu almalıyım? Hangi modelleri önerirsiniz?
playstation da anca ps4 pro alırsın artık pro eski nesil yakında oyun vs de gelmez tek alternatifin xbox series s yeni nesil olarak yada yurtdışında tanıdıgın varsa 2.el ps5 getirtebilirsin 8 e filan

Erimtan

80+ Bronze
hocam 7.5 a buldum görmeye gideceğim nelere dikkat edeyim
Hocam ilk önce cihazı kozmetik olarak kontrol et, sonra oyun aç bir süre oyna gamepadi kontrol et oyun oynarken. Garantisi varsa cihazın çok iyi olur.

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Varol Can
İkisininde oyun playformlarini kullanıyorum bence gamepass daha güzel oyunlar veriyor.psn plus in kütüphanesinde oynadığım hiçbir oyun yok.bu kişiye göre değişir tabii ki.ps4 her güncellemeyle yavaşlamaya başladı.2.el alacaksanda garanti olana bak olmadı dükkan garantili alabilirsin

Musa06_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Musa
Hocam konsolu boşver 2 k daha üstüne koy mis gibi ikinci el PC kur

Ahmet09

80+ Bronze
Hocam konsolu boşver 2 k daha üstüne koy mis gibi ikinci el PC kur
pc var zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ilk önce cihazı kozmetik olarak kontrol et, sonra oyun aç bir süre oyna gamepadi kontrol et oyun oynarken. Garantisi varsa cihazın çok iyi olur.
Adam son anda satıldı dedi hocam. Series S mi baksam One X mi (TV 4k)

Son düzenleme:

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
PS4 slim öneririm. Konsolu kırıp bütün oyunları oynarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4k tv varsa ps4 pro'da düşünülebilir.

Top Bottom