Neler Yeni

PlayStation almak istiyorum ama ikinci el 4 mu sıfır 5 mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bünyamin Yiğit
PlayStation almak istiyorum ama sizce PS4 slim yada PS4 pro mu ikinci el yada sıfır PS 5 mi almalıyım ps5 olursa taksitle olması lazım

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
PlayStation almak istiyorum ama sizce PS4 slim yada PS4 pro mu ikinci el yada sıfır PS 5 mi almalıyım ps5 olursa taksitle olması lazım
Bence ikisini de alma. PS4 devri kapandı zaten. PS5'te çok güçlü bir cihaz değil. Şuan ps5 pro geliştiriliyor. Onu bekle bence. Yok illa alacağım diyorsan PS5 al.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,045
İsim
Halit KÖK

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

PS4 Slim de PS4 Pro da değerinin çok üstünde satılıyor. PS5 her türlü taksitle alınabilir zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bünyamin Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence ikisini de alma. PS4 devri kapandı zaten. PS5'te çok güçlü bir cihaz değil. Şuan ps5 pro geliştiriliyor. Onu bekle bence. Yok illa alacağım diyorsan PS5 al.
PlayStation den hiç anlamam PS4 ilerde oynanamaz mi oluyor

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,642
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Bilgisayardaki ekran kartı gibi onların da yeni çıkanları eskilerden güçlü oluyor. Yeni oyunlar iyi sistem istediğinden eskide kalan PS4'ün o oyunlara gücü yetmiyor. Yani PS4'e artık oyun çıkmıyor. PS5'e çıkıyor yeni oyunlar.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
PS4 çok eski bir cihaz artık. Yeni oyunlara gücü yetmiyor. Hani bir umut çıksa bile grafikleri kırpılmış şekilde geliyor. Tatsız bir durum. 2024 Yaz aylarında PS5 çıkabilir tarzı söylentiler var. Beklemeni öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bünyamin Yiğit
Bilgisayardaki ekran kartı gibi onların da yeni çıkanları eskilerden güçlü oluyor. Yeni oyunlar iyi sistem istediğinden eskide kalan PS4'ün o oyunlara gücü yetmiyor. Yani PS4'e artık oyun çıkmıyor. PS5'e çıkıyor yeni oyunlar.
Ben her seferinde yeni modeli ni almam bana aldım mi uzun gitsin zaten arada bir pes fifa atarım arada fp oyunlari oynarım belki ya da hiç almasam mi laptop var zaten alınca bu sefer oynam boşa durur mu diye de düşünüyorum

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
Ben her seferinde yeni modeli ni almam bana aldım mi uzun gitsin zaten arada bir pes fifa atarım arada fp oyunlari oynarım belki ya da hiç almasam mi laptop var zaten alınca bu sefer oynam boşa durur mu diye de düşünüyorum
O zaman ps5 pro bekle tadını ala ala oynarsın.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
Eyvallah teşekkür ederim aldıktan sonra tek başına da sarıyor mu yoksa ikinci kişi şart mı sizce PlayStation da
Hikayeli oyun oynayacaksan tek başına akar ama o kadar. PS almak bana hiç mantıklı gelmiyor bu devirde. PS almanın mantığı özel oyunlar çıkmasıydı ama kayda değer bir şey çıkmadı bu konsol nesline. 2-3 oyun sayılabilir anca.

Top Bottom