Neler Yeni

Playstation 5 Slim almak istiyorum ama…

Egecer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege çopur
Merhabalar. Playstation 5 Slim aldım. Ve biraz araştırma yaptım. Herkes bu fan sesinden vs şikayetci. Kullanan arkadaşlar bana bilgi verir mi. İçime bir kurt düştü açıkcası. Yardımcı olursanız sevinirim

ilyas01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlyas ilyas
4 haftadır Amerika versiyonunu kullanıyorum aman aman bir fan sesi yok hızlı akıcı bir konsol ve boyutu çok iyi ısınma kapanma falan olmadı ki 4 hafta boyunca çok uzun süreler açık kaldı ama benimki cfi2015 sadece ilk açılış notu İngilizce gerisi Türkçe onuda sordum amerikan yazılısından öyleymiş ilk açılış öyle kalacakmış heleki fat kasanın yanında ufacık kalıyor ısınma yapar soğumaz kasar diyene inanma yağ gibi akıyor

Egecer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege çopur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 haftadır Amerika versiyonunu kullanıyorum aman aman bir fan sesi yok hızlı akıcı bir konsol ve boyutu çok iyi ısınma kapanma falan olmadı ki 4 hafta boyunca çok uzun süreler açık kaldı ama benimki cfi2015 sadece ilk açılış notu İngilizce gerisi Türkçe onuda sordum amerikan yazılısından öyleymiş ilk açılış öyle kalacakmış heleki fat kasanın yanında ufacık kalıyor ısınma yapar soğumaz kasar diyene inanma yağ gibi akıyor
Tek senden güzel yorum aldım. Herkes bi ısınma vs yada fan sesinden bahsediyor. Gerçekten endişelendim batumdan aldım değiştirme gibi bir şansım yok gerçekten. Umarım dediğiniz gibi olur. Teşekkür ederim saolun 🫶🏿

ilyas01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlyas ilyas
Tek senden güzel yorum aldım. Herkes bi ısınma vs yada fan sesinden bahsediyor. Gerçekten endişelendim batumdan aldım değiştirme gibi bir şansım yok gerçekten. Umarım dediğiniz gibi olur. Teşekkür ederim saolun 🫶🏿
Hayırlı olsun üretimden yana sıkıntılı değilse hiçbişey olmaz slim her zaman iyidir bir seneye kalmaz fat kasa elde patlar

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Cenk
Hayırlısı bakalım yarın kargolanacak. Bu hafta elimde olur
Tanıdıkla mı getirtiyorsunuz hocam? özel değilse şuan ne kadara geliyor oradan almak

Bu arada dediğiniz fan sesi problemini ben de duydum o da standın olmamasındanmış yani öyle endişelenecek bir şey değil bence

Egecer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege çopur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tanıdıkla mı getirtiyorsunuz hocam? özel değilse şuan ne kadara geliyor oradan almak

Bu arada dediğiniz fan sesi problemini ben de duydum o da standın olmamasındanmış yani öyle endişelenecek bir şey değil bence
Tanıdık evet. Extra bir tane kol 2 tane oyun 20k ya denk geldi. Batumdan aldım. Herkes bu fan sesinden şikayetçi olunca ister istemez rahatsız oldum. Kim olmaz ? Aklıma şüpheler düştü. Şahsen standın çok etkilediğini düşünmüyorum nekadar haklısınız o konuda tartışılır sonuçta ses içerden geliyor.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Cenk
Tanıdık evet. Extra bir tane kol 2 tane oyun 20k ya denk geldi. Batumdan aldım. Herkes bu fan sesinden şikayetçi olunca ister istemez rahatsız oldum. Kim olmaz ? Aklıma şüpheler düştü. Şahsen standın çok etkilediğini düşünmüyorum nekadar haklısınız o konuda tartışılır sonuçta ses içerden geliyor.
Açıkçası ben de izlediğim kadarıyla biliyorum slim kullanan arkadaşlar daha fazla deneyime sahip. Bir inceleme videosunda gördüm ne kadar doğru bilemiyorum tabi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşta fat kasa var onda bile pek bi fan sesi yok ki slim daha yeni bi model o 2022 de almıştı

ilyas01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlyas ilyas
Valla adamlar dolap gibi fat kasanın yanına pasta gibi slim yapmışlar içinede 250gb fazladan koymuşlar mis gibi olmuş bi tık fan fazla çalışsa ne olur ayrıca aradan geçmiş 3 sene diger ps ler gibi fat kasa tercih edilmez artık slim pro derken kapanır bu devir 6 gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Isınıyor ses yapıyor diyenlerin hepsi fat kullanıcısı alakası yok kardeşim aldık bi tane slim deneyelim diye feda ettik 4 haftada içinden gectik tık yok şimdi niye millet almasınki arada fiyat farkıda yok hatta denk getirene slim daha ucuz

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmetali
Hayırlı olsun üretimden yana sıkıntılı değilse hiçbişey olmaz slim her zaman iyidir bir seneye kalmaz fat kasa elde patlar
Niye elde patlayacak iyimisin sen , bu PS4 mü de elde patlayacak , ps5 fat kasada aynı ozellik , slimde aynı özellikte , sadece pro çıkarsa o biraz güçlü olacak , hepsinin ömrü ps6 çıkınca bitecek , kafanızdan element uydurmayın , hem slim kasa çok ısınıyor ben buna şahidim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye elde patlayacak iyimisin sen , bu PS4 mü de elde patlayacak , ps5 fat kasada aynı ozellik , slimde aynı özellikte , sadece pro çıkarsa o biraz güçlü olacak , hepsinin ömrü ps6 çıkınca bitecek , kafanızdan element uydurmayın , hem slim kasa çok ısınıyor ben buna şahidim
Dahası 50 milyondan fazla fat kasa satilmis , hepsinin elinde patlayacak ha , 🤣 çok komiksin , slim kasayı ps6 sanıyorsun galiba🤣🤣 sadece boyutları küçük

Top Bottom