Neler Yeni

Playstation 5 slim vs Ps5 ve Güvenilir Link (Piyasa fiyatı)

Apdare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerem Serdar
Selamlar. Yıllardır pc oyuncusuyum konsollar hakkında çok fikrim yok. 2 Kollu PS5 araştırıyordum fakat türkiye içerisinde satıcıdan satıcıya fiyat farkı çok fazla. Aynı zamanda Beymende 2 dual sense playstation 5 slim 1tb versiyonunu 24k gibi bir fiyata gördüm. Farkları nelerdir ? 25k bandında güvenilir satıcı bilen var mı ? Slim versiyonunu normal yerine tercih edersem pişman olur muyum kullanan tecrübesi olan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Selamlar. Yıllardır pc oyuncusuyum konsollar hakkında çok fikrim yok. 2 Kollu PS5 araştırıyordum fakat türkiye içerisinde satıcıdan satıcıya fiyat farkı çok fazla. Aynı zamanda Beymende 2 dual sense playstation 5 slim 1tb versiyonunu 24k gibi bir fiyata gördüm. Farkları nelerdir ? 25k bandında güvenilir satıcı bilen var mı ? Slim versiyonunu normal yerine tercih edersem pişman olur muyum kullanan tecrübesi olan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim.
Pişman olmazsın

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Satıcıdan satıcıya fiyatların fark etmesi sebebi ezbere fiyat verme ve anlaşmalı e-ticaret sitesine ödenen ücretten ileri geliyor.

asko56

80+ Bronze
Biraz bekleyin resmi satıcıdan alın bence "ithalatçı garantili" diye geçen ibare bana çok güven vermiyor şahsen.
İtalatcı garantili olunca ne oluyor sony türkiye bakmadıktan sonra local esnaftan farklı degil bilkom gözünüzde büyütmeyin türkiyede en iyi konsol işinde kahraman-doha elektronik vs vs geliyor gönül rahatlıgı ile hepsibuurda üzerinden 2 kollu 23 bine alabilrisiniz geçen hafta kuzenime aldırdım çok güzel paketlemişler tavsiye ettim içinde hiç pişman bırakmadılar kahraman konsol bu resmi garantili fiyatına 23 bin TL cift kol cihaz + 1 yıl ps deluxe ve 1 yıl ea play + last os us part 2 remake ve fifa 24 aldık resmi garanti fiyatına devir ekonomi devri resmi garnatili alınmaz italatcı al geç

Buyrun Merak edene whatsapp dan bana attıgı fotosu

Ekler

• WhatsApp Image 2024-02-06 at 20.55.24.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-06 at 20.55.24.jpeg
    170.2 KB · Hit: 37
  • WhatsApp Image 2024-02-06 at 20.55.16.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-06 at 20.55.16.jpeg
    108.5 KB · Hit: 37

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İtalatcı garantili olunca ne oluyor sony türkiye bakmadıktan sonra local esnaftan farklı degil bilkom gözünüzde büyütmeyin türkiyede en iyi konsol işinde kahraman-doha elektronik vs vs geliyor gönül rahatlıgı ile hepsibuurda üzerinden 2 kollu 23 bine alabilrisiniz geçen hafta kuzenime aldırdım çok güzel paketlemişler tavsiye ettim içinde hiç pişman bırakmadılar kahraman konsol bu resmi garantili fiyatına 23 bin TL cift kol cihaz + 1 yıl ps deluxe ve 1 yıl ea play + last os us part 2 remake ve fifa 24 aldık resmi garanti fiyatına devir ekonomi devri resmi garnatili alınmaz italatcı al geç

Buyrun Merak edene whatsapp dan bana attıgı fotosu
Vatan Bilgisayar garantisi var. O da tercih edilebilir. :)

asko56

80+ Bronze
Vatan Bilgisayar garantisi var. O da tercih edilebilir. :)

xbox için zaten dünyanın neresinden alırsan al türkiyede garantisi geçiyor zaten italatcıda alsan ms garantisi var sony de öyle olay yok slim son nesil cihaz zaten hataları giderilmiş ürün alıyorsun 2 yıl içinde bir problem yaşacagını düşünmüyorum ben kullanıcının.

Top Bottom