Neler Yeni

Playstation 5 CFI 2000 Hakkında Sorular

Alperrium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Alper Aksoy
Sahibinden'de uzun süredir onaylı bir satıcının mağazasından gidip görerek Playstation 5 satın alacağım, satıcıyla ilgili araştırmalayım hep olumlu Hepsiburada mağazaları 77 değerlendirmede 9.7 puan almış yani umuyorum ki satıcı bakımından bir dolandırılma yaşamayacağım ancak satın alacağım ürün Playstation 5 CFI-2000 modeli, forumda CFI-2016 ile ilgili bazı içerikler buldum ama CFI-2000 modeliyle ilgili pek bilgi bulamadım. Ürünü gidip fiziksel olarak görerek, deneyerek alacağım ancak daha önce hiç Playstation sahibi olmadım dolayısıyla nelerini test etmem nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum. Araştırdığım kadaryıla bu CFI-2000 modeli Japonya modeliymiş veya satıcının vereceği model Japonya modeli. Bunun bir sorun olmadığını, bütün ülkelerin Playstation modellerinin bütün ülkelerde kullanılabildiğini söyledi, Google'da da bu şekilde yazıyordu bu doğru mu Avrupa ürünü olmaması bir sorun oluşturur mu, genel olarak nelere dikkat etmeliyim şu ana kadar söylediklerimde bile bir sürü bilgi yanlışı yapmış olabilirim dediğim gibi çok kısıtlı bilgim var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tek sorun güç girişi olabilir. Onu da ya satan yer / ithalatçı dönüştürücü verir ya da sen kendin alırsın.

Alperrium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Alper Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek sorun güç girişi olabilir. Onu da ya satan yer / ithalatçı dönüştürücü verir ya da sen kendin alırsın.
Priz haricinde satın alınır mı sizce bu verdiğim senaryoda? Mesela vay efendim Japonya ürünü Türkiye'den Playstation Game Pass geçerli olmaz Japonya hesabı açıp oradan game pass alman gerekli gibi bir durum yaşamam değil mi.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Priz haricinde satın alınır mı sizce bu verdiğim senaryoda? Mesela vay efendim Japonya ürünü Türkiye'den Playstation Game Pass geçerli olmaz Japonya hesabı açıp oradan game pass alman gerekli gibi bir durum yaşamam değil mi.
Öyle bir durum yok tabii ama PS'de Game Pass bulunmuyor bilgine. PS Plus diye ayrı bir abonelik sistemi var.

Top Bottom