Neler Yeni

8k PC önerisi (2.el attım ona da bakarmsınız)

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Genelde yazılım ve valorant lol 3 5 farklı oyun olabilir yani pek oyun meraklısı değil aslında yazılımı rahat yapabiliceğini biliyorum kafamda ki soru şu bu fiyata bu bilgisayar değer mi arkadaşım üniversite öğrencisi ve son çıkan 8k ya 3050 haqqus sistem ve 6500e pc hocası sistemi alamadık maksimum bütçesi 8000 TL öneriniz varsa iyi olur .

---

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Kerem Taşdemir
Genelde yazılım ve valorant lol 3 5 farklı oyun olabilir yani pek oyun meraklısı değil aslında yazılımı rahat yapabiliceğini biliyorum kafamda ki soru şu bu fiyata bu bilgisayar değer mi arkadaşım üniversite öğrencisi ve son çıkan 8k ya 3050 haqqus sistem ve 6500e pc hocası sistemi alamadık maksimum bütçesi 8000 TL öneriniz varsa iyi olur .

---
Apu sistem olduğu için fiyatı düşük, ağır oyunlar oynayan birisi değilseniz sizi idare eder. Bekleyebiliyorsanız yeni sistemin çıkmasını bekleyin bekleyemem diyorsanız bu sistemi alabilirsiniz.

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
Reis donanım arşivi 2 tane yeni sistem çıkarıcak büyük ihtimalle orta ve üst segment ama modart PC çıkaracak onları bekle çünkü bu apuya 8k verilmez

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apu sistem olduğu için fiyatı düşük, ağır oyunlar oynayan birisi değilseniz sizi idare eder. Bekleyebiliyorsanız yeni sistemin çıkmasını bekleyin bekleyemem diyorsanız bu sistemi alabilirsiniz.
evet aslında apu sistemin hakkı 5 6k ama malum fiyatlar yüksek bana biraz fiyatı yüksek geldi ama bir yandan beklemek istiyor bir yandan çabuk almak istiyor o yüzden emin olamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis donanım arşivi 2 tane yeni sistem çıkarıcak büyük ihtimalle orta ve üst segment ama modart PC çıkaracak onları bekle çünkü bu apuya 8k verilmez
muhmtelen donanım arşivi artık 8k ve altına çıkarmaz modarttan bir umudum var arkadaş bütçesi maks 8k olduğundan elim kolum bağlı toplama da yapamıyorum

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

---

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
Hocam bekleyemem diyorsanız bu sistem çok güzel bunu alabilirsiniz

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
ekran kartı markasını hiç duymadım hocam nasıldır bilginiz var mı
Hocam afoxun tr de pazarı olmadığı için duymaman normal ama yabancılarda çok tanındık marka PC hocasının bunla ilgili video var afox marka ekran kartı almadan önce dikkat edilmesi gerekenler diye

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Hocam afoxun tr de pazarı olmadığı için duymaman normal ama yabancılarda çok tanındık marka PC hocasının bunla ilgili video var afox marka ekran kartı almadan önce dikkat edilmesi gerekenler diye
sizce değer mi 8300 gerçi bunu bile alamayabilir 8k dan yukarı çıkabiliceğini sanmyıorum

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
Hocam yayıncıların yeni çıkaracağı sistemi bekleyin en iyisi o olur

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru