Neler Yeni

9.500 TL altında bilgisayar önerisi

omfg34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Omer
Bütçe
9500
Vergi indiriminden yararlanabilmek için 9.500 TL altında bilgisayar önerisi istiyorum. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi sistem nedir? Özellikle adobe programları için bir ürün bakıyorum.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,258
İsim
Mehmet Aslan
Vergi indiriminden yararlanabilmek için 9.500 TL altında bilgisayar önerisi istiyorum. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi sistem nedir? Özellikle adobe programları için bir ürün bakıyorum.
Hocam sistemler için geçerli değil o laptoplar için geçerli. O fiyatta bir laptopta ne derecede render alınır meçhul ısıtıcıya dönüşür valla.

omfg34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Omer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada Amazon Prime Day fırsatlarında 9500 TL altında çok güzel dizistü bilgisayarlar vardı. Keşke ozaman alsaydınız.
Laptop değil kasa düşünüyorum hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sistemler için geçerli değil o laptoplar için geçerli. O fiyatta bir laptopta ne derecede render alınır meçhul ısıtıcıya dönüşür valla.
Sistemler için de geçerli hocam. Trendyol'da vergi indirimli sistemler olarak satılan sistemler var. GSB'de başvuru şartlarını okudum orada da belirtmişler sistem diye. Hatta emin olmak için aradım sordum bakanlığı, geçerli dediler. Şimdi baktım siteyi yenilemişler. Yazıyı görürsem atacağım size.

4. maddeye bakabilirsin hocam

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-25 173044.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-25 173044.png
    126.2 KB · Hit: 11
Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,258
İsim
Mehmet Aslan
Laptop değil kasa düşünüyorum hocam.

Sistemler için de geçerli hocam. Trendyol'da vergi indirimli sistemler olarak satılan sistemler var. GSB'de başvuru şartlarını okudum orada da belirtmişler sistem diye. Hatta emin olmak için aradım sordum bakanlığı, geçerli dediler. Şimdi baktım siteyi yenilemişler. Yazıyı görürsem atacağım size.

4. maddeye bakabilirsin hocam
hocam yine de o fiyatta alacağın cihazdan render da pek verim alınmaz benden söylemesi. 1400-1500 lira civarı bir iade oluyor zaten , o kadarlık iade için hakkını harcamaya değer mi bilemedim. Ben hakkımı telefonda kullanırdım şahsen , daha fazla iade oluyor.

omfg34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Omer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam yine de o fiyatta alacağın cihazdan render da pek verim alınmaz benden söylemesi. 1400-1500 lira civarı bir iade oluyor zaten , o kadarlık iade için hakkını harcamaya değer mi bilemedim. Ben hakkımı telefonda kullanırdım şahsen , daha fazla iade oluyor.
Yine de hiç yoktan iyi değil midir? :) Öğrenci için 1.500 gayet önemli bir sayı bence

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,258
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eren n
Kasa istiyorsan vergi indirimini falan boşver ikinci el diz çok uyguna gelir ağırlıklı olarak hangi oyunları oynamayı düşünüyosun

omfg34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Omer
Kasa istiyorsan vergi indirimini falan boşver ikinci el diz çok uyguna gelir
Ona da baktım hocam. Sonra sıfır piyasasına bakayım dedim. Adamlar sıfır fiyatlarının çok çok üzerine koymuşlar ilana. Sadece bizim ülkemizde var bu sıfır fiyatının üzerinde satma kültürü sanırım :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eren n
Ona da baktım hocam. Sonra sıfır piyasasına bakayım dedim. Adamlar sıfır fiyatlarının çok çok üzerine koymuşlar ilana. Sadece bizim ülkemizde var bu sıfır fiyatının üzerinde satma kültürü sanırım :)
hazır olarak alacaksanız evet parça parça alırsanız çok ucuza diziliyor siz bana oynayacağınız oyunları yazın ona göre işlemci tabanlı veya ekran kartı tabanlı dizeceğim sizin için

omfg34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Omer
hazır olarak alacaksanız evet parça parça alırsanız çok ucuza diziliyor siz bana oynayacağınız oyunları yazın ona göre işlemci tabanlı veya ekran kartı tabanlı dizeceğim sizin için
Oyun için değil hocam sadece internette gezmek için ve Photoshop ve Premier Pro kullanmak için 9.500 TL altında bir ürün bakıyorum.

İ5-9400F 16GB RAM 480GB SSD GTX750 Tİ​

Şu sistem almaya değer mi sence? İndirimle birlikte 7.572 TL'ye gelmiş oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eren n
Oyun için değil hocam sadece internette gezmek için ve Photoshop ve Premier Pro kullanmak için 9.500 TL altında bir ürün bakıyorum.

İ5-9400F 16GB RAM 480GB SSD GTX750 Tİ​

Şu sistem almaya değer mi sence? İndirimle birlikte 7.572 TL'ye gelmiş oluyor.
ANAKART 1600 TL

RAM 1000 TL

SSD Sıfır 1250 TL

Güç Kaynağı 700 TL

Kasa sıfır 1100 TL

İşlemci 1900 TL

Ekran Kartı 2000 TL

photosop ve premier pro kullanmadım hiç ama bu yukarda attığım sistemle oyunda oynayabilirsin bu uygulamalara da girer biraz daha zorlanırsa ram 8gb yapılır ssd 256gb düşülür ekran kartı rx 570 yapılırsa işlemci ryzen 5 5600 olur ama bence böyle daha iyi toplam tam 9400 9500 civarı tutuyor biraz pazarlık yaparsın sahibinden alıcıdan yüzde 10 komisyon alıyor çünkü tam 9500 e denk getirirsin parçaları

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,593
Üyeler
150,112
Son üye
Antrare
Top Bottom