Neler Yeni

9.5K Sistem önerisi

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
evet farkındayım herkes bunu söylüyor fakat o x1.5 sistem hoşuma gitmiyor böylesine bi sistemi daha çok beğendim eğer indirimden 2070 super yakayabilirsem daha iyisin yapacağım
Bnece parça parça al daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Bnece parça parça al daha iyi.
Evet ama gün geçtikçe fiyatlar artıyor elimde kalacak para daha sonra hiçbir şey yapamayacağım o yüzden en erken safhada almak istiyorum ekran kartını alsam gerisi hiç önemli değil

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Evet ama gün geçtikçe fiyatlar artıyor elimde kalacak para daha sonra hiçbir şey yapamayacağım o yüzden en erken safhada almak istiyorum ekran kartını alsam gerisi hiç önemli değil
Dediğim gibi parça parça 2070 Super'li toplarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Dediğim gibi parça parça 2070 Super'li toplarsınız.
biliyorum evet ama indirime girmeden 2070 super toplayamam zaman geçtikçe parçalar zamlanıyor son birkaç hafta indirimden almak için yoksa bunu almayı düşünüyorum

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
biliyorum evet ama indirime girmeden 2070 super toplayamam zaman geçtikçe parçalar zamlanıyor son birkaç hafta indirimden almak için yoksa bunu almayı düşünüyorum
Bu akşam gaming gecesine bir bak.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
evet farkındayım herkes bunu söylüyor fakat o x1.5 sistem hoşuma gitmiyor böylesine bi sistemi daha çok beğendim eğer indirimden 2070 super yakayabilirsem daha iyisin yapacağım
2070Super'li sistem önerisi yapabilirim, Galax kulllanmaksızın merak etmeyin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
2070Super'li sistem önerisi yapabilirim, Galax kulllanmaksızın merak etmeyin :)
çok memnun olurum şimdiden teşekkürler. ilk etapta şey düşünüyorum gaming gecesinden 2070 super yakalamak ekran kartını indirimli aldığım sürece geri kalan parçalarda pek problem yok bütçe açısından eğer indirimden alırsam ramleri bile yükseltebilirim

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
çok memnun olurum şimdiden teşekkürler. ilk etapta şey düşünüyorum gaming gecesinden 2070 super yakalamak ekran kartını indirimli aldığım sürece geri kalan parçalarda pek problem yok bütçe açısından eğer indirimden alırsam ramleri bile yükseltebilirim
Galax kullanmayayım dedim, alternatifleri var zaten ama benzer bütçedeki kartların soğutması arasından sıyrılıyor özellikle EX White modeli. Yine de olmasın derseniz Gigabyte veya Palit tercih edebilirim.

Çınar Yaşar

80+ Gold
Çok gereksiz pahalı

T.P.G.

80+ Titanium
X1.5 in anakart kotü olmasa alınirdı. Ancak Galax markası şu an Nvidia tarafında en F/P marka. Hem sogutma hem kalite anlamında diğer markaları geciyor. Bence bir düşünün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
X1.5 in anakart kotü olmasa alınirdı. Ancak Galax markası şu an Nvidia tarafında en F/P marka. Hem sogutma hem kalite anlamında diğer markaları geciyor. Bence bir düşünün.
eh bilmiyorum ama anakart konusu evet doğru
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok gereksiz pahalı
olması gereken fiyat malum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galax kullanmayayım dedim, alternatifleri var zaten ama benzer bütçedeki kartların soğutması arasından sıyrılıyor özellikle EX White modeli. Yine de olmasın derseniz Gigabyte veya Palit tercih edebilirim.
yani gigabyte olursa sevinirim aorus olursa daha iyi olur

Çınar Yaşar

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,042
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123