Neler Yeni

9.5K Sistem önerisi

T.P.G.

80+ Titanium
Vaktim olduğu zaman yapıyorum ama şu anda biraz meşgulüm. Teşekkür ederim. :)
bir de sistem değerlendirmesi alırım. :)
Güzel ama 3600 yerine 200tl farkla 3600X e degerdi sogutucu için. 3600 üm 70 derecelerde stok soğutucuyla.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Güzel ama 3600 yerine 200tl farkla 3600X e degerdi sogutucu için. 3600 üm 70 derecelerde stok soğutucuyla.

Galax mevzusuz biraz daha şeffaf olsaydı PF240 ekleyecektim ama o da olmadı, tercihi konu sahibine bırakayım dedim. Şu forumda dolaşıp duran kardan adam soğutucu alınabilir, bütçe yetiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Galax mevzusuz biraz daha şeffaf olsaydı PF240 ekleyecektim ama o da olmadı, tercihi konu sahibine bırakayım dedim. Şu forumda dolaşıp duran kardan adam soğutucu alınabilir, bütçe yetiyor.
verdiğin tavsiye sistem için öncelikle çok teşekkür ederim, ne yazık ki yine beklentimin altında kaldı ama tekrardan teşekkür ederim yani bildiğim bi markayı almak tabi ki beni daha mutlu edecektir her ne kadar galax güzel bir marka olsa da içime sinerek almam gerekiyor o yüzden yine de teşekkür ederim

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
verdiğin tavsiye sistem için öncelikle çok teşekkür ederim, ne yazık ki yine beklentimin altında kaldı ama tekrardan teşekkür ederim yani bildiğim bi markayı almak tabi ki beni daha mutlu edecektir her ne kadar galax güzel bir marka olsa da içime sinerek almam gerekiyor o yüzden yine de teşekkür ederim
Rica ederim.
Gigabyte ve Palit de vardı önerilerim arasında ama?
Onlara da bakabilirsiniz isterseniz. Galax istememe sebebiniz sadece marka çekincesi mi yoksa başka bir şey daha var mı? Test videolarına bakabiilrsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Ekstradan ilk saydığım sistem hala daha çok aklıma yatıyor. şimdiki düşüncem 1 2 hafta içerisinde gaming gecesinden ekran kartı yakalamak eğer yapamazsam kendi attığım sistemi almayı düşünüyorum

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
x1.5 almayın 9.5k para verip sistemi 300tllik güç kaynağına emanet etmek bilemiyorum yani ki dediğin gibi anakartıda düşük

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Rica ederim.
Gigabyte ve Palit de vardı önerilerim arasında ama?
Onlara da bakabilirsiniz isterseniz. Galax istememe sebebiniz sadece marka çekincesi mi yoksa başka bir şey daha var mı? Test videolarına bakabiilrsiniz.
dürüst olmak gerekirse ben bi fanboyum o yüzden duymadığım şeylere yönelmek istemiyorum ekstradan bunun garanti süreci düzgün olmalı tamam msi asus ne kadar iyi garantide diyebilirsiniz en azından muhatap bulabilme şansım yüksek o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

x1.5 almayın 9.5k para verip sistemi 300tllik güç kaynağına emanet etmek bilemiyorum yani ki dediğin gibi anakartıda düşük
teşekkür ederim dostum sonunda beni anlayan biri, en başta saydığım sistem pahalı evet ama marka olarak bulabileceğim en iyisi sence nasıl

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
dürüst olmak gerekirse ben bi fanboyum o yüzden duymadığım şeylere yönelmek istemiyorum ekstradan bunun garanti süreci düzgün olmalı tamam msi asus ne kadar iyi garantide diyebilirsiniz en azından muhatap bulabilme şansım yüksek o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkür ederim dostum sonunda beni anlayan biri, en başta saydığım sistem pahalı evet ama marka olarak bulabileceğim en iyisi sence nasıl
Sistem genel olarak güzel duruyor bir çok parçadan kısılmamış ama yine de kasa içerisinde gelen güç kaynağı belirtilmemiş belirtilse iyi olurmuş ne de olsa ciddi para döküyorsunuz bu bilgisayara almışken daha kısa ömürlü parçaların kullanıldığı bir güç kaynağı yerine minimum 7 yıl garantisi olan üst düzey bir güç kaynağı koymak daha iyi olur onun dışında iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Sistem genel olarak güzel duruyor bir çok parçadan kısılmamış ama yine de kasa içerisinde gelen güç kaynağı belirtilmemiş belirtilse iyi olurmuş ne de olsa ciddi para döküyorsunuz bu bilgisayara almışken daha kısa ömürlü parçaların kullanıldığı bir güç kaynağı yerine minimum 7 yıl garantisi olan üst düzey bir güç kaynağı koymak daha iyi olur onun dışında iyi
evet bence haklısın ama hava akışı iyi olan ve bilindik bir kasa almak biraz pahalı ekstradan yanına güzel bir psu almak da önemli yani güzel bi kasa ve psu için ortalama 1200 1300 lira ayırılmalı ben bu kasanın powerinin iyi olduğunu düşünüyorum

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
evet bence haklısın ama hava akışı iyi olan ve bilindik bir kasa almak biraz pahalı ekstradan yanına güzel bir PSU almak da önemli yani güzel bi kasa ve PSU için ortalama 1200 1300 lira ayırılmalı ben bu kasanın powerinin iyi olduğunu düşünüyorum
Zaten minimum 2 yıl götürür içerisinde kullanılan güç kaynağı sonrasında da üst seviye bir güç kaynağı takılabilir katılıyorum

T.P.G.

80+ Titanium
bence bu sistem şimdilik okey, indirimden güzel bi parça yakalanmadıkça bu güzel
Yine de 2070S den düşmeyin. Size tavsiyem bu yönde. MSI ve ASUS ta bile muhatap bulamazsın inan buna. Servisleri tam bir cöp özellikle MSI in. En azından Gigabyte ya da Palit 2070S alın yüksek fiyata düşük performans almayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Yine de 2070S den düşmeyin. Size tavsiyem bu yönde. MSI ve ASUS ta bile muhatap bulamazsın inan buna. Servisleri tam bir cöp özellikle MSI in. En azından Gigabyte ya da Palit 2070S alın yüksek fiyata düşük performans almayın.
bakalım yine de düşüneceğim teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom