Neler Yeni

9 Saatte Donanım Arşivi El Capitan Sistemden 264 Adet Satıldı!

RmzDayi

80+ Silver
şu an kaç adet oldu ?

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Göz
kanka rx5700 xt + ryzen 5 3600x 1tb harddisk 480gb ssd 16gb ram 27inch gamepower gaming monitör gamepower ursa mouse gamepower saber kasa cooler master mb520 masterbox nası iyi mi? bunda 1080p 2kda hiç kasmadan fps drop yemeden canavrlar gibi çatır çatır baya akıcı bir şekilde oynayabilirmiyim canavr gibi render yayın açabilirmiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka rx5700 xt + ryzen 5 3600x 1tb harddisk 480gb ssd 16gb ram 27inch gamepower gaming monitör gamepower ursa mouse gamepower saber kasa cooler master mb520 masterbox nası iyi mi? bunda 1080p 2kda hiç kasmadan fps drop yemeden canavrlar gibi çatır çatır baya akıcı bir şekilde oynayabilirmiyim canavr gibi render yayın açabilirmiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

o

o zman rahat rahat oynarsın no problem
dedigim şekilde mi böyle yaniii kanka rx5700 xt + ryzen 5 3600x 1tb harddisk 480gb ssd 16gb ram 27inch gamepower gaming monitör gamepower ursa mouse gamepower saber kasa cooler master mb520 masterbox nası iyi mi? bunda 1080p 2kda hiç kasmadan fps drop yemeden canavrlar gibi çatır çatır baya akıcı bir şekilde oynayabilirmiyim canavr gibi render yayın açabilirmiyim çünkü twitch yayın açmayı düşünüyom

TheCmsx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet AYDIN
Başarılarımızın Devamını Dilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ozan SAHIN
İncehesap spiarişlerinde mouse görünüyor mu? Eğer görünüyorsa soğutucunda gelecektir. Bizzat İnce Hesap ile görüştüm bu konuda.
Hocam selamlar ben gece 12.20 de aldim mouse gozukuyor ama fan yok. Ulasamadim incehesaba 1 saat telefonda bekledim tam olarak ne dediler? Fan gondermeyeceklerse ona gore siparisi iptal edecegim. Tesekkur ederim simdiden.

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,914
İsim
Chloe Grace Moretz
abdullah abi sen hiç uyumuyon mu yada uyku ilacını kahveyle falan mı alıyon bi garip düzenin

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Hocam selamlar ben gece 12.20 de aldim mouse gozukuyor ama fan yok. Ulasamadim incehesaba 1 saat telefonda bekledim tam olarak ne dediler? Fan gondermeyeceklerse ona gore siparisi iptal edecegim. Tesekkur ederim simdiden.
"sipariş detayında mouse görünen herkese incehesap olarak Soğutucu fan göndereceğiz" dediler. Mail ve telefon görüşmesi ile iki sefer teyit ettim sorun yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Beyler bu sistem ile full hd 144 hz ve üzeri bir monitör mü yoksa 2k bir monitör mü tercih etmek gerekir? Önerebileceğiniz bir monitör var mı?

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
İnşallah 3-4 saate EL Capitan'dan sipariş vereceğim.

2 haftadır araştırıyorum. Umarım üzmez.

Oynyacağım oyunlar knight online- gta 5 - csgo - pubg bu oyunlarda sıkıntı yaşamam umarım. Öyle yeni güncel oyunları ultrada oynar mıyım oynamam ama ne olur belli olmaz. Zaten düne kadar gta sa oynuyordum yeni oyunları medium da bile oynasam yeterli olur.

Ve ayrıca XFX ekran kartları nasıldır ?

Top Bottom