Neler Yeni

9 Saatte Donanım Arşivi El Capitan Sistemden 264 Adet Satıldı!

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
bence de güzel tercih. Sistemi aldıktan sonra fotoğraflayıp paylaşırsanız sevinirim benide etiketlersiniz inşallah :D Birde 1 hafta kullanım sonucunda düşüncelerinizi merak ediyorum ısınma değerleri fps değerleri umarım vaktiniz olursa paylaşırsınız :)
Deneyimlerimi konu açıp paylaşırım kardeşim.

T3Ke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Mehmed Said Ay
herkes 5700xt yi savunmuş. 3 max 10fps için
ama 2070de dlss 2.0 denilen bir teknoloji var ve bunla fpsi 1.5 kat yeryer daha fazla olarak arttırabiliyor. Ben stabil yazılım, yeni teknolojileri, ve soğutması 5700xt den daha başarılı olduğu için 2070 alırdım

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

can saban

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
can saban
Değerli dostlarım sizler için incehesap.com üzerinden hazırladığım Total 1400TL indirimi bulunan 5899TL'lik sistemimizden 9 saatte 264 adet satıldı. Ve videomuzda da bahsettiğimiz gibi ilk 250 kişi ile sınırlı olan "Wraith Prism ve Gamepower Sendo" hediyesi bitti! Sistemimizin şuan 800TL'lik fiyat indirimi ile satışına devam edilmektedir. :giggle:

Efsane takipçilerime efsane sistemler ve efsane işler yakışırdı yine birini daha başarmış oldu. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz :love:

17:00-02:00 saatlerinde incehesap.com üzerindeki "Donanım Arşivi El Capitan Sistem"in satış raporu;

Alıntıyı görüntüle
Abi oncelikle böyle bir sistem hazirladigin icin tesekur ederim sayende cok indirimli fiyata sistemi satin aldim ama ramleri nasil cl degerini dusurecegimi bilmiyorum videoda cok basit oldugunu solemistin nasil yapildiginin videosunu cekermisin lutfen.

Midorchys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
İsmet Ocakçı
Değerli dostlarım sizler için incehesap.com üzerinden hazırladığım Total 1400TL indirimi bulunan 5899TL'lik sistemimizden 9 saatte 264 adet satıldı. Ve videomuzda da bahsettiğimiz gibi ilk 250 kişi ile sınırlı olan "Wraith Prism ve Gamepower Sendo" hediyesi bitti! Sistemimizin şuan 800TL'lik fiyat indirimi ile satışına devam edilmektedir. :giggle:

Efsane takipçilerime efsane sistemler ve efsane işler yakışırdı yine birini daha başarmış oldu. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz :love:

17:00-02:00 saatlerinde incehesap.com üzerindeki "Donanım Arşivi El Capitan Sistem"in satış raporu;

Alıntıyı görüntüle
Sistem kral ama bütçemi 1200 tlcik aşıyor ya. 4.5k ya toplasan iyi olurdu

JAT-L41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Midorchys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
İsmet Ocakçı
Abdullah abi ilk defa sistem toplıcamda sen kendin rtx 2070 kulanıyorsun amaherkes rx 5700xt daha iyi diyor neden
5700xt tam f/p kart ama rtx teknolojisi yok.sırf oyundaki ray tracing için rtx alınır.

JAT-L41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN

Alıntıyı görüntüle
Abi eline emeğine sağlık, sistemi aldık. Yalnız sistemi alan herkesin aklında bir soru var. Ramler CL19'dan CL16 ya nasıl OC ile nasıl çeiklecek? Yazmdan önce baya bir araştırdım ancak bulamadım. Bu konuda bize yardımcı olmanı bekleriz. Teşekkürler.

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Bununla ilgili bir video olması gerek izlemiştim bulup atacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Bu yardımcı olur mu?
Hocam bizim Ram belleklerimiz 3600 mhz CL 19 sanıyorum bir frekans arttırımına gitmeden Voltaj ile bu işi çözmek gerekiyor. Ya da bilmediğim başka bi rşey var @Abdullah Hacıgül hocam aydınlatırsa çok sevinirim. Bu video o konuda yeterli değil ama ilgin için çok teşekkür ederim.

robin

80+ Silver
@Abdullah Hacıgül abi bana bi yardım et kafayı yicem :) ben incehesaptan bu sistemi ilk alanlardanım (ilk 10dk) fakat ben havale ile aldığım için parayı dün yolladım bugün onların hesabına gidiyor. Ben hediye alacakmıyım? Lütfen yardım et evdekilere mahçup olmak istemiyorum :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
@Abdullah Hacıgül abi bana bi yardım et kafayı yicem :) ben incehesaptan bu sistemi ilk alanlardanım (ilk 10dk) fakat ben havale ile aldığım için parayı dün yolladım bugün onların hesabına gidiyor. Ben hediye alacakmıyım? Lütfen yardım et evdekilere mahçup olmak istemiyorum :/
İncehesap spiarişlerinde mouse görünüyor mu? Eğer görünüyorsa soğutucunda gelecektir. Bizzat İnce Hesap ile görüştüm bu konuda.

Top Bottom