Neler Yeni

9 Saatte Donanım Arşivi El Capitan Sistemden 264 Adet Satıldı!

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Çünkü Nvidia daha düzenli update getiriyor ve sorunsuz AMD bişey düzeltiyor sonra 2 tane daha hata çıkıyor.
Amd eskiden öyleydi şimdi öyle değil yeni güncellemeler ile kartının performansını arttırıyor

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Çünkü Nvidia daha düzenli update getiriyor ve sorunsuz AMD bişey düzeltiyor sonra 2 tane daha hata çıkıyor.
faruk benim isistemi oku bi iyi mi? 1080p 2kda hiç kasmadan hiç drop yemeden çatır çatır canavr gibi oyun oynayabilirmiyim 144+ fps ultra akıcı fps onemli deil akıcılık herseyden onemli sonucta kimse fps degeri açık oyun oynamaz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD eskiden öyleydi şimdi öyle değil yeni güncellemeler ile kartının performansını arttırıyor
abi benim bbir arkadasım amd aldım 5700xt ilk defa sistem toplamısdı gun gectı gun gectı cok ısınmaya basladı teknik servise gonderdiler kasa cunku yanıyor moniot ksadaki hic bisey cevap vermiiyodu sonra kasa geldi ama hic bi seyı duzeltılmemıs amd rezalet birsey yapmıs kasa artık hıc acılmıyor ve onu bıraktım sistemdeki herseyi bozmus islemcisi ssd harddisk fln

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
diyorsunki yayın ve renderdada muthiş bi sistem 1080 p kasamdan 2kda kasmadan 144+ fps alsında zaten fps acıp hıc kımse oyun oynamaz :D
Yayın ve bazı render programları için ( GPU gerektiren) iyi değil bu tür konularda RTX alman daha iyi olurdu yayıncı sistemi alıyorsan.

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Yayın ve bazı render programları için ( GPU gerektiren) iyi değil bu tür konularda RTX alman daha iyi olurdu yayıncı sistemi alıyorsan.
her turlu tokatlar diyorsanız 2070 rx 5700xtyi amd cok ısnıyor kendi kendine kapatıyo bilgisayar intel bak bi benim sistemde catır catır canavarlar gibi yayın ve 1080pde 2kda oynayailirmiyim 144+ fps ultrada fps onemli deil onemli olan akıcılık sonucda hic kimse fps acıkken oynamaz

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
AMD eskiden öyleydi şimdi öyle değil yeni güncellemeler ile kartının performansını arttırıyor
Sürücü ile nvıdıa da performasnı arttırabiliyor gameready sürücülüeriydi sanrıım AMD tarafında 5600 XT'ye driver güncellemesi ile OC yaptılar resmen yükte 180W tüketen kart güncellemeden sonra 200W oldu bir nevi olan OC potansiyelini de kullandılar ama 2060'ın hayla OC şansı var yani referans modelde bile VRM'ler yeterli.

her turlu tokatlar diyorsanız 2070 rx 5700xtyi AMD cok ısnıyor kendi kendine kapatıyo bilgisayar Intel bak bi benim sistemde catır catır canavarlar gibi yayın ve 1080pde 2kda oynayailirmiyim 144+ fps ultrada fps onemli deil onemli olan akıcılık sonucda hic kimse fps acıkken oynamaz
yayın konusunda bundan bahsediyordum nvıdıa kendisi de yazmış yayın konusunda RTX karltarın ayrı bir avantajı var ama sadece 3600 ile de yayın yapılır. :d

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Sürücü ile nvıdıa da performasnı arttırabiliyor gameready sürücülüeriydi sanrıım AMD tarafında 5600 XT'ye driver güncellemesi ile OC yaptılar resmen yükte 180W tüketen kart güncellemeden sonra 200W oldu bir nevi olan OC potansiyelini de kullandılar ama 2060'ın hayla OC şansı var yani referans modelde bile VRM'ler yeterli.
catır catır oynarım demi ultra da 1080p 2kda kasmadan drop yemeden internet çok iyi canavarlar gibi oynayıp canavar gibi yayın acabilirmiyim 144+ fps aslında fps okadar onemlid eil onemli olan akıcılıkdır sonucda hic kimse oyunları fps acıkken oynamaz demi yani :D

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
abi yayın odagı sistem mesela bu rtx 2070 ryzen 5 3600 1tb harddisk 480gb ssd kasa corsair spec delta model 16gb RAM monitor gamepower 27inch gaming monitor gamepower urs yada sendo ve gamepower saber bide 712 James Donkey kulaklık
480 GB ssd yerine m2 ssd koy 256 lık 1 tb harddisk ekle bir de

5700 xt ilk sürümleri öyleydi xfx olan modelde ısınma yok ayrıca 2070 den daha iyi 2070 süperle çoğu oyunda kafa kafaya performans istiyorsan 5700xt alacaksın yayında yaparsın rahat oyunda ultra da ayrıca 2k ultrada banamısın demiyor kart

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
480 GB ssd yerine m2 ssd koy 256 lık 1 tb harddisk ekle bir de

5700 xt ilk sürümleri öyleydi xfx olan modelde ısınma yok ayrıca 2070 den daha iyi 2070 süperle çoğu oyunda kafa kafaya performans istiyorsan 5700xt alacaksın yayında yaparsın rahat oyunda ultra da ayrıca 2k ultrada banamısın demiyor kart
abi her zaman amd deyi kotulediler amd biseyi duzelterken dier seyleri bozan biri kesinlikle işlemci oalrak iyi ama ekran kart olara berbat daha yenia rkadasım aldı butun sıstemi gitti abi cocugun 5700x thıc xfx cop

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
abi her zaman AMD deyi kotulediler AMD biseyi duzelterken dier seyleri bozan biri kesinlikle işlemci oalrak iyi ama ekran kart olara berbat daha yenia rkadasım aldı butun sıstemi gitti abi cocugun 5700x thıc xfx cop
Xfx çöp mü 😂😂😂 neyse araştırmadan konuşup yanlış Bilgi vermeyin insanlara iyi geceler

VitoScaletta

80+ Gold
abi her zman rtx daha öndedir cidden rx ısınma sorunu kendi kendini kapatıyor butuna rkadaslarım oyle diyor
benim abimin 3 arkadaşı abim kuzenim yani 1 arkadaşı aldı rx5700xt nitro çok iyi olduğu için diğer 2 arkadaşıda aldı ve hiçbi sorun yaşamamışlar

yalin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Yalın Eşer
Herkese selamlar,
Ben sistemi alırken mouse görünüyordu lakin saat 02.30 civarında aldım,özelleştirmelerden rengini seçip aldım bu bir site hatası mı ? Abdullah kardeşim eğer böyle bir hata varsa çok üzücü bilgi almam konusunda yardımcı olursan çok sevinirim.
Teşekkürler.

Top Bottom