Neler Yeni

9 Saatte Donanım Arşivi El Capitan Sistemden 264 Adet Satıldı!

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
satbilite ve upgrade olarak daha iyi diyorlar ama
Kardeşim git 2070 al o zaman oda iyi bir kart kötü kart değil izle kendin karar ver sürekli karar değiştirme başta 5700 xt yazmışsın sonra kartı bilmeden kötülemişsin bilgin olmadan yorumlama başka insanlarda okuyor bunları.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Şahsen bende xfx5700ct thıc ııı düşünmüyor değilim ama hem markanın servis ağı muamma hemde amd yazılımsal dropları kafada soru işareti bırakıyor. RTX2060S yada 2070 msi asus giga markalarından biri daha mantıklı geliyor. servis ağı ve nvidia güvencesiyle.
xfx markasının populer marka oldugunu bılıyorum sağlam test videoları var yabancı içerik olarak ama burda markayı kötülemedim yanlış anlaşışmasın olası sorunda servis ağı yok gibi bir şey araştırmalarım neticesinde

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
ama donanım arsivi kendi sistemindede rtx 2070 kullanıyo?
Donanım Arşivi kendi sisteminde 2070 kullanıyor diye 5700 xt den daha mı iyi bir kart olmuş oluyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen bende xfx5700ct thıc ııı düşünmüyor değilim ama hem markanın servis ağı muamma hemde AMD yazılımsal dropları kafada soru işareti bırakıyor. RTX2060S yada 2070 MSI Asus giga markalarından biri daha mantıklı geliyor. servis ağı ve Nvidia güvencesiyle.
xfx markasının populer marka oldugunu bılıyorum sağlam test videoları var yabancı içerik olarak ama burda markayı kötülemedim yanlış anlaşışmasın olası sorunda servis ağı yok gibi bir şey araştırmalarım neticesinde
Olası bir sorunda kartı aldığın yer ile temasa geçiyorsun amd nin eskisi gibi değil artık kartlarının performansını arttırıyor

VitoScaletta

80+ Gold
Burda herkes bir şey söylüyor aç testleri izle ısı derecelerine bak sapphire nitro modeline bak xfx thic 3 e bak bu 2 kartta sorun varsa ben bırakıyorum forumu :)
zaten amd ne yapsa yaranamıyo bunlara işlemcileri canavar gibi havada karada eziyo zaten onu yavaş yavaş kabullendiler bakalım sıra ne zaman ekran kartlarına gelicek bu arada rtx kartlarında ray tracing için seviyolar ama amd en kısa sürede ray tracing gelicek yani minecraft rtx ray tracing modu amd lerdede olucak kendi açıklama yaptı ama biraz geç gelicekmiş

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Şahsen bende xfx5700ct thıc ııı düşünmüyor değilim ama hem markanın servis ağı muamma hemde AMD yazılımsal dropları kafada soru işareti bırakıyor. RTX2060S yada 2070 MSI Asus giga markalarından biri daha mantıklı geliyor. servis ağı ve Nvidia güvencesiyle.
Yine söylüyorum yine sizin kararınız 2070 süper bütçeniz varsa onu alın yoksa 5700 xt alın eğer daha iyi oyun performansı düşünüyorsanız.

zaten AMD ne yapsa yaranamıyo bunlara işlemcileri canavar gibi havada karada eziyo zaten onu yavaş yavaş kabullendiler bakalım sıra ne zaman ekran kartlarına gelicek bu arada rtx kartlarında ray tracing için seviyolar ama AMD en kısa sürede ray tracing gelicek yani minecraft rtx ray tracing modu AMD lerdede olucak kendi açıklama yaptı ama biraz geç gelicekmiş
Şöyle söyleyim iyi bi rtx performansı istiyorsan 2070 süper 2080 kartları takman lazım 2060 süper felan olacaksa rtx çok büyük bi fark yaratmıyor.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Yine söylüyorum yine sizin kararınız 2070 süper bütçeniz varsa onu alın yoksa 5700 xt alın eğer daha iyi oyun performansı düşünüyorsanız.

Zaten dediğim gibi kötü bir kart değil bence on numara. Ama malum kurlara bakınca insan aldımı bi 4-5 sene yormasın istiyor. Xfx türkiyeden yine çekilir mi? yada 2 sene sonra garanti bitince incehesap arkasında dururmu(bildigim şuan xfx i getiren tek yer). Belki 2 sene içinde sorun çıksa tamam gönderin halledelim diyecek. peki 2 sene sonunda sorun çıkınca ben bu kartı kime götüreceğim muamma yani. Ama mis giga asus öyle değil servis ağı baya fazla ve türkiye pazarından çekilme durumuda yok

bu arada 5700xt çok iyi cidden. xfx kartıda çok şık duruor thicc modeli ama xD

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Zaten dediğim gibi kötü bir kart değil bence on numara. Ama malum kurlara bakınca insan aldımı bi 4-5 sene yormasın istiyor. Xfx türkiyeden yine çekilir mi? yada 2 sene sonra garanti bitince incehesap arkasında dururmu(bildigim şuan xfx i getiren tek yer). Belki 2 sene içinde sorun çıksa tamam gönderin halledelim diyecek. peki 2 sene sonunda sorun çıkınca ben bu kartı kime götüreceğim muamma yani. Ama mis giga Asus öyle değil servis ağı baya fazla ve türkiye pazarından çekilme durumuda yok

Xfx Türkiye’de tanınıyor yeni çekilmez aksine ağı gelişir Avrupa’da çok sevilen bir firma çünkü.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Daha öncede türkiye pazarındaydı çekilmişlerdi bu sebepten dedim :)
Keşke daha çok marka gelse rekabet olsa fiyatlar aşağı inse dolarla beraber bizlerde faydalansak :D

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Zaten dediğim gibi kötü bir kart değil bence on numara. Ama malum kurlara bakınca insan aldımı bi 4-5 sene yormasın istiyor. Xfx türkiyeden yine çekilir mi? yada 2 sene sonra garanti bitince incehesap arkasında dururmu(bildigim şuan xfx i getiren tek yer). Belki 2 sene içinde sorun çıksa tamam gönderin halledelim diyecek. peki 2 sene sonunda sorun çıkınca ben bu kartı kime götüreceğim muamma yani. Ama mis giga Asus öyle değil servis ağı baya fazla ve türkiye pazarından çekilme durumuda yok

Şuraya baksana 2kda 1 oyun hariç 2070 in önünde kart

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
zaten bir test daha var 2080ti ile kıyaslıyorlar 4k da onuda bulup atayım

5700xt vs 2080ti 4k testi

2080 ti a yaklaştığı yerler var düşün neyse ben iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum 5700 xt almakla 😉

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
2080 ti a yaklaştığı yerler var düşün neyse ben iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum 5700 xt almakla 😉

bence de güzel tercih. Sistemi aldıktan sonra fotoğraflayıp paylaşırsanız sevinirim benide etiketlersiniz inşallah :D Birde 1 hafta kullanım sonucunda düşüncelerinizi merak ediyorum ısınma değerleri fps değerleri umarım vaktiniz olursa paylaşırsınız :)

Top Bottom